سازندگان سریال The Last of Us به بازیگران توصیه کردند بازی‌ها را انجام ندهند

5 بهمن 1401 - 14:06
سریال The Last of Us

سازندگان سریال The Last of Us به بازیگران این مجموعه توصیه کردند تا از انجام بازی‌ها خودداری کنند.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) توسط نیل دراکمن و کریگ مازن ساخته شده و طی همین قسمت‌های ابتدایی توانسته توجه مخاطبان را بدست بیاورد و به اثری محبوب در بین طرفداران تبدیل شود.

در این سریال تازه شبکه اچ‌بی‌او، پدرو پاسکال و بلا رمزی نقش‌های اصلی داستان به نام جوئل و الی را بازی می‌کنند و با وجود اینکه انتقادهای بسیار زیادی نسبت به انتخاب آن‌ها برای این نقش‌ها وجود داشت اما باید گفت که آن‌ها توانستند به خوبی از عهده این نقش‌ها بربیایند.

حالا در مصاحبه‌ای تازه، نیل دراکمن آشکار کرده که برای او بسیار مهم بوده تا بازیگران بازی‌ها را انجام نداده باشند. این کار کاملا منطقی به نظر می‌رسد و اغلب اوقات، سازندگان یک اثر اقتباسی دوست دارند تا بازیگران خیلی درون منابع اصلی عمیق نشوند.

به اعتقاد نیل دراکمن اگر بازیگران زیاد از حد درون بازی‌ها غرق می‌شدند، در آن صورت نقش‌آفرینی آن‌ها در سریال تنها کپی‌ای از بازی‌ها به نظر می‌رسید. او گفته:

ما می‌خواستیم که پدرو پاسکال و بلا رمزی در کنار دیگر بازیگران سریال بتوانند این نقش‌ها را مال خود کنند.

قسمت ۱ سریال The Last Of Us
سریال لست آف آس

در کنار بازیگران اصلی، بازیگران مکمل همچون آنا تورو و گابریل لونا نیز توانستند نقش‌آفرینی‌های خوبی در همان قسمت‌های ابتدایی داشته باشند. این در حالی است که این قسمت‌ها، داستان و کاراکترها را بهتر توسعه داده‌اند. نیل دراکمن در همین رابطه گفته:

من به بازیگران گفتم که به ما اعتماد کنند چراکه ما آنچه لازم باشد را درون فیلم‌نامه جای می‌دهیم. از سوی دیگر، ما نمی‌خواهیم که آن‌ها چیزی تکراری را به نمایش در بیاورند و از همه مهم‌تر، نقش‌آفرینی عالی از درون می‌آید نه از بیرون.

سومین قسمت از سریال «آخرین بازمانده از ما» قرار است در تاریخ ۳۰ ژانویه (دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او پخش شود.

منبع: کولایدر

Visible bearded manAnubysUNCLE ARTURیوهانmeysambParham_ShCirilla RiannonKratosKHEDER_Pro_GamerKratosjokertigerThe.Last.DragonOld blacksmithKillzoneA,,shAli984Ellie Millerامیرwachdogsmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید