ایکس باکس به رکورد 120 میلیون کاربر فعال ماهانه رسید

5 بهمن 1401 - 13:42

همچنین، با اعلام شرکت مایکروسافت، ایکس باکس در دوره‌ی سه ماهه‌ی منتهی به دسامبر 2022 رکورد جدیدی را برای تعداد مشترکان گیم پس به ثبت رسانده است.

ساتیا نادلا (Satya Nadella)، مدیرعامل مایکروسافت، در جلسه‌ی ارائه‌ی گزارش مالی سه ماهه‌ی گذشته اعلام کرد که ایکس‌ باکس در طول این دوره، شاهد آمارهای بالایی برای سرویس گیم پس (Game Pass) بوده است. نادلا در این باره توضیح داد:

در صنعت بازی، ما به جاه‌طلبی خود برای دادن حق انتخاب بیشتر به بازیکنان جهت تجربه‌ی بازی‌های عالی در هر زمان، مکان و روشی که تمایل دارند، ادامه می‌دهیم. رکوردهای جدیدی را برای اشتراک‌های سرویس گیم پس در زمینه‌ی ساعت‌ تجربه‌ی بازی و پلتفرم‌های فعال ماهانه مشاهده کردیم؛ به طوری‌که آمار کاربران فعال ماهانه در طول این دوره‌ی سه ماهه از ۱۲۰ میلیون فراتر رفت. ما به سرمایه‌گذاری برای بالا بردن ارزش گیم پس ادامه خواهیم داد.

در این دوره‌ی سه ماهه ما با ریوت گیمز (Riot Games) همکاری کردیم تا بازی‌های رایانه شخصی و موبایل این شرکت را به همراه محتوای پریمیوم در دسترس مشترکان خود قرار دهیم. ما از سری بازی‌های AAA آینده‌ی خود شامل عناوین جدید و هیجان‌انگیز شرکت زنی‌مکس (ZeniMax) و استودیوهای توسعه بازی ایکس باکس انرژی گرفته‌ایم. جزئیات بیشتر و گیم‌پلی این بازی‌ها را در رویداد خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

مایکروسافت علاوه بر آمار رشد گیم پس، در روز سه‌شنبه اعلام کرد که درآمد بازی‌های تولید شده ایکس باکس طی این دوره‌ی سه ماهه نسبت به سال گذشته با کاهش ۱۳ درصدی همراه بوده است. طرفداران ایکس باکس انتظار دارند که مایکروسافت در رویداد امروز، تاریخ انتشار چند بازی‌ انحصاری بزرگ خود مانند Redfall و Forza Motorsport را اعلام کند.

The Beast Masterمنم یکی مثل خودتDARKSIRENامیر حسین نصرالله پورAhmad_TRعلیAliRpgFanهادی صفاییSkyrim : The Elder Scrolls Vmeysambموز سخنگو?riddler؟RedRyan BonesEspressoHitasepMmfb🦁🌞🏴Saladin_The_Wisemhmteammore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید