ناتی داگ به دنبال ساخت یک DLC با محوریت مادر الی برای The Last of Us بوده است

۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

نیل دراکمن (Neil Druckmann) به‌تازگی گفته است که این تیم در گذشته قصد ساخت یک بستۀ الحاقی برای The Last of Us با محوریت مادر الی، آنا، را داشته است.

آقای دراکمن، کارگردان و رئیس استودیوی ناتی داگ، فاش کرد که این ایده ابتدا برای ساخت یک انیمیشن کوتاه در نظر گرفته شده بود و بعداً بحث ساخت یک بستۀ الحاقی دربارۀ آن به میان آمد، اما هیچکدام از آن‌ها اجرایی نشدند.

بعد از این‌که بازی را عرضه کردیم، من یک داستان کوتاه نوشتم. ابتدا قرار بود که یک انیمیشن کوتاه باشد، اما کنار رفت و عملی نشد. زمانی هم بود که تقریباً یک بستۀ الحاقی از آن در آوردیم، اما آن هم به نتیجه‌ای نرسید.

با این حال که تجربۀ یک DLC با محوریت مادر اِلی در بازی The Last of Us محقق نشد، دراکمن این ایده را رها نکرد و با  کریگ مازین (Craig Mazin)، تهیه‌کننده و نویسندۀ سریال اقتباسی The Last of Us، در میان گذاشت و اکنون شاهد این شخصیت در این برنامۀ تلویزیونی محبوب خواهیم بود. علاوه بر آن، خانم اشلی جانسون (Ashely Johnson)، صداپیشۀ شخصیت اِلی در بازی‌ها، قرار است نقش مزبور را بازی کند.

این ایده را با کریگ در میان گذاشتم و فوراً هیجان او را برانگیخت.

به‌شیوه‌ای بسیار زیبا و شاعرانه این ایده را عملی کردیم.

نظر شما در این باره چیست؟

Visible bearded manمنم یکی مثل خودتUNCLE ARTURWise WolfDARKSIRENRich ManAnubysmeysambCirilla RiannonAli_pxArtin_GamearA,,shNathan Millerامیر حسینBlack Swordsmanmahdi12345KratosNima ShamsEzio Auditore da FirenzeGrandWardenmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید