کارگردان خلاق Crysis و Horizon: Zero Dawn به یوبیسافت پیوست

5 بهمن 1401 - 00:02
یوبیسافت

برند دیمر، کارگردان خلاق بازی‌های Crysis و Battlefield V، برای گسترش ویژگی‌های اجتماعی بازی‌های آینده یوبیسافت، به این شرکت پیوست.

برند دیمر (Bernd Diemer)، کارگردان طراحی سابق بازی Dead Island 2 به یوبیسافت (Ubisoft) پیوسته است تا به عنوان معاون بخش سرمقاله، در این شرکت فعالیت کند. دیمر که پیش از این به عنوان کارگردان خلاق و طراح بازی در توسعه‌ی بازی‌هایی مانند Crysis ،Star Wars: Battlefront 2 ،Battlefield V و Horizon: Zero Dawn نقش داشته است، تمرکز خود را روی ارتقای کیفیت تجربه‌های اجتماعی درون بازی‌های سرویس‌محور آینده‌ی یوبیسافت خواهد گذاشت.

دیمر در بیانیه‌ای پیرامون ملحق شدن به یوبیسافت گفت:

مفتخرم که به یوبیسافت پیوستم و فرصتی برای همکاری با تیم‌های مستعد جهانی برای توسعه‌ی تجربه‌های اجتماعی در بازی‌های آینده این شرکت به دست آورده‌ام. این تجربه‌ها به عنوان یک مشوق برای جوامع پویا و متنوع بازیکنان شناخته می‌شوند و با ویژگی‌های نوآورانه و برندهای قدرتمندی که به بازیکنان اجازه می‌دهد دور هم جمع شوند، توسعه می‌یابند. من هیجان‌زده هستم که با تیم‌های یوبیسافت در سراسر جهان همکاری کنم تا کیفیت تجربه‌های اجتماعی را در بازی‌های آینده به اوج برسانم.

در حالی که اضافه شدن ویژگی‌های اجتماعی در بازی‌های چندنفره در یک دهه گذشته مورد توجه قرار گرفته است، پیدایش بازی‌های سرویس‌محور تمرکز روی بخش ارتباطات اجتماعی را افزایش داده و آن‌ها را به یک مکان برای برگزاری رویدادهای اجتماعی متنوع تبدیل کرده است که از نمونه‌های آن می‌توان به کنسرت‌های بازی Fortnite اشاره کرد.

ماری-سوفی دی وابرت (Marie-Sophie de Waubert)، معاون ارشد بخش عملیات یوبیسافت، در بیانیه‌‌ی مطبوعاتی گفت:

امروز بازی‌ها چیزی فراتر از سرگرمی هستند. آن‌ها تبدیل به فضایی مجازی شده‌اند که در آن افراد می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و تجربه‌های معناداری را به اشتراک بگذارند. تجربه اجتماعی، یک موضوع ضروری در استراتژی یوبیسافت برای دستیابی به مخاطبان جدید است و ما مشتاقانه منتظر استقبال از برند در دفتر خلاق جهانی خود هستیم؛ جایی که او با تیم‌های توسعه ما همکاری نزدیکی خواهد داشت تا دیدگاه ما برای ساخت بازی‌ها به عنوان مکان‌هایی که هر بازیکن قادر باشد خود واقعی‌اش باشد و جامعه مخاطبین مناسب خود را پیدا کند، محقق شود.

با وجود تاکید یوبیسافت بر اهمیت بازی‌های چندنفره، این شرکت فرانسوی اخیرا اعلام کرد روند توسعه بازی PvP خود با اسم رمز Project Q را لغو کرده است. یوبیسافت این بازی را در آوریل گذشته و پس از فاش شدن تصاویر آن معرفی کرد و در ادامه اطلاعات کمی در مورد این بازی با مخاطبان به اشتراک گذاشت. علاوه بر این بازی، استودیوی Annecy یوبیسافت که تجربه ساخت Steep و Riders Republic را در کارنامه دارد، در حال ساخت یک بازی تیراندازی کوآپ با نام رمز Project U است.

Visible bearded manThe.Last.DragonAshenSoWuupEspressoDARKSIRENCaptainامیر حسینPorfosor🇮🇷KratosParham_ShSaladin_The_WiseJavadKasMarofهادی صفاییdo metr ghad daramsamsaliheامیرEzio Auditore da Firenzemeysamb

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید