بازی بعدی Metro با الهام از جنگ در اوکراین ساخته خواهد شد

4 بهمن 1401 - 21:11
انگیزه

استودیوی 4A Games، سازنده‌ی سری بازی‌های Metro، به تازگی گفته که بازی بعدی آن‌ها وقتی آماده خواهد شد که آن‌ها آماده‌ی استفاده از تمام عشق و علاقه، مهارت و تلاش اعضای استودیو باشند.

4A Games به تازگی گزارشی را در مورد پروژه‌های آینده‌ی خود منتشر کرده و به طرفداران اطمینان داده که این بازی‌ها هنوز در دست توسعه هستند. با این حال حمله‌ی روسیه به اوکران کار را برای این استودیو دشوارتر کرده است. اول از همه باید گفت که بازی بعدی Metro که توسعه‌ی آن در سال 2020 تایید شد از جنگ اوکراین تاثیر پذیرفته است:

هیچ وقت بر کسی پوشیده نبوده که سری Metro همیشه پیامی سیاسی و ضد جنگ داشته است. ما همیشه می‌خواستیم که شما را سرگرم کرده و در جهان پسا-آخرالزمانی غرق کنیم، اما یک داستان بزرگ‌تر هم وجود داشته است. جنگ در اوکراین هم باعث شده تا ما در مورد داستان Metro بعدی تغییر نظر دهیم.

تمام تم‌های سری Metro از جمله نزاع، قدرت، سیاست، استبداد و سرکوب حالا بخشی از زندگی روزمره ما هستند. پس ما آن‌ها را پذیرفته‌ایم و سعی داریم تا آن‌ها را در یک بازی با هدفی جدید قرار دهیم. مثل شما ما هم منتظر روزی هستیم که بتوانیم اطلاعات بیشتری را در این رابطه به اشتراک بگذاریم.

این بازی مهم‌ترین چیز برای استودیوی 4A Games است، اما این استودیو می‌خواهد تا انتظارات را هم با توجه به شرایط استودیوی کیف در حد معقول نگه دارد. در حال حاضر هیچ خبر دیگری در مورد پروژه‌های دیگر این استودیو در دسترس نیست و اهداف آن‌ها در رابطه با این پروژه‌ها مثل سابق باقی مانده است.

بازی Metro بعدی برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC در دست توسعه است. این بازی قرار است با موتور از نو طراحی شده‌ی 4A Engine ساخته شود تا از تمام قدرت و فناوری کنسول‌های جدید بهره‌برداری کند. مثل بازی‌های قبلی این بازی هم یک اثر تک‌نفره و داستان‌محور خواهد بود.

استودیوی 4A Games هم‌چنین مشغول کار روی یک بازی چندنفره در جهان Metro هست. با این حال این بازی تیم توسعه‌ی متفاوتی از بازی تک‌نفره خواهد داشت. در ماه‌های آتی منتظر اطلاعات بیشتر در این مورد باشید.

ghostMmfb🦁🌞🏴Corvoعلیred-eyed Banished KnightonlykorosawaBehzaadKratosVisible bearded manDaniyal BleszinskiAli.warjohn117Play the bestDARKSIRENiSiavashJavadAminTSLKasMarofعمو فیل کبیرRubymore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید