شایعه: در رویداد Developer_Dircet از بازی جدید سازندگان The Evil Within رونمایی خواهد شد

4 بهمن 1401 - 16:54

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی یک منبع داخلی مشهور، استودیوی Tango Gameworks که به خاطر ساخت The Evil Within شناخته می‌شود، فردا در مراسم ایکس باکس از بازی جدید خود رونمایی خواهد کرد.

فردا ساعت 23:30 به وقت تهران، رویداد ایکس باکس و بتسدا تحت نام Developer_Direct برگزار خواهد شد. طبق اعلام رسمی، عناوینی مانند Redfall ،The Elder Scrolls Online ،Minecraft Legends و Forza Motorsport در این دایرکت حضور خواهند داشت و انتظار داریم تاریخ انتشار دقیق دو بازی Redfall و Forza Motorsport سرانجام مشخص شود. علاوه بر تمامی این آثار، به نظر می‌رسد که ایکس باکس قصد معرفی یک بازی فرست پارتی جدید را نیز دارد.

BillBilKun، منبع داخلی مشهور، در توییت جدید خود به بازی بعدی سازندگان The Evil Withink و Ghostwire: Tokyo یعنی Tango Gameworks اشاره داشته و اعلام کرده است که فردا از این عنوان رونمایی خواهد شد. البته، ما در هفتۀ گذشته شاهد تصاویر هنری لیک شده از بازی مذکور بودیم که گویا Hi-Fi Rush نام دارد.

شینجی میکامی (Shinji Mikami)، رئیس استودیوی تانگو، مدتی پیش اعلام کرده بود که این استودیو روی یک بازی جدید کار می‌کند که برای آن‌ها تازگی دارد و دقیقاً در نقطۀ مقابل یک اثر ترسناک قرار می‌گیرد.

SDG69موز سخنگوBehzaadVisible bearded manDARKSIRENگیمر غمگینGidoranobodyعمو فیل کبیر...Eternal...M.KhSansGrandWardenAMFisGONEmahdi12345mhmteamArashMasuod EnayatiKratosSkyrim : The Elder Scrolls Vmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید