اطلاعاتی از فیلم Violent Night 2 منتشر شد

4 بهمن 1401 - 18:00

تومی ویرکولا فاش کرده که نویسندگان فیلم Violent Night برای نگارش فیلم‌نامه دنباله آن باز خواهند گشت.

یکی از آثاری که موفقیتی بی‌سابقه و غیرقابل پیش‌بینی را در سینمای سال 2022 رقم زد، تازه‌ترین فیلم دیوید هاربر تحت عنوان Violent Night (شب خشونت‌آمیز) می‌باشد که با بودجه‌ 25 میلیون دلاری، فروشی بالغ بر 75 میلیون دلار را در سراسر جهان رقم زد و 50 میلیون دلار سود را برای سازندگانش در پی داشت. مسئله‌ای که باعث شده تا شاهد اعلام ساخت دنباله آن باشیم.

این فیلم روایت‌گر گروهی از خلافکارانی است که در شب کریسمس به خانه یک خانواده ثروتمند حمله می‌کنند. با این حال چیزی که آن‌ها به هیچ عنوان انتظارش را نداشتند به وقوع پیوسته و بابا نوئلی بی‌رحم و آدمکش برای نجات جان اعضای این خانواده وارد ماجرا می‌شود که منجر به خلق سکانس‌های اکشنی ناب و تماشایی شده است.

تومی ویرکولا که کارگردانی این پروژه اکشن را بر عهده داشته است، اعلام کرده که موفقیت مالی Violent Night باعث خواهد شد تا بابا نوئل برای نجات خانواده‌های بیشتری در شب کریسمس حضور پیدا کند. او فاش کرد که در حال حاضر مشغول صحبت با عوامل و بازیگران برای ساخت این دنباله هستند که می‌تواند زمینه‌ساز حضور شخصیت‌های دیگری همچون خانم کلاوس و الف‌ها نیز بشود.

  ما باید زمان گذاشته و فیلم‌نامه را مورد کنکاش قرار دهیم تا ببینیم که چه داستانی را باید روایت نماییم. من با نویسندگان و تهیه‌کنندگان فیلم نخست در ارتباط هستم تا ببینیم که چه ایده‌های جدیدی را می‌توانیم در دنباله مورد استفاده قرار دهیم. ایده‌هایی همچون اضافه کردن شخصیت‌های خانم کلاوس و الف‌های بابا نوئل که می‌توانند به وقایعی جذاب ختم شوند.

  با توجه به بازگشت عوامل سازنده فیلم Violent Night می‌توانیم شاهد گسترش وقایع داستانی حول محور دنیای فانتزی بابا نوئل باشیم که باید صبر کرد و دید که تومی ویرکولا چه برنامه‌هایی برای به وجد آوردن طرفداران این فیلم خواهد داشت.

  منبع: کولایدر

  meysambPorfosor🇮🇷Khafi

  مطالب مرتبط سایت

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  • Arman گفت:

   هرچی ذهنیت از بابانوئل دارید بعد از دیدن این فیلم پودر میشه می‌ره هوا اگر دوست دارید وجه خوبش همینطوری خوب بمونه این فیلم رو نگاه نکنید خیلی بهتره واستون😂

   esmaaielKhafiS407M D7if4W00D