جیمز گان نسبت به جذب بازیگران مارول برای فیلم‌های دی‌سی واکنش نشان داد

4 بهمن 1401 - 20:02
جیمز گان - دی سی

انتقادهایی نسبت به حضور بازیگران مارول در فیلم‌های آینده دی‌سی وجود دارد و حالا جیمز گان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

از زمانی که جیمز گان و پیتر سفران مدیریت استودیو دی‌سی را برعهده گرفتند، انتقادها و واکنش‌های متعددی نسبت به تصمیمات آن‌ها صورت گرفته است. جیمز گان معمولا در پروژه‌های جدید خودش از بازیگران فیلم‌ها یا سریال‌های قبلی خودش استفاده می‌کند و حالا برخی از طرفداران دی‌سی امیدوار هستند که او برای فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی‌سی از بازیگران مارول استفاده نکند.

جیمز گان همکاری طولانی مدتی با استودیو مارول در مجموعه فیلم‌های نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) داشت و حالا به عنوان رئیس استودیو دی‌سی، قرار است برنامه‌ای منسجم و جذاب را برای آینده دنیای سینمایی دی‌سی ایجاد کند.

یکی از طرفداران دی‌سی در شبکه اجتماعی توییتر از جیمز گان خواسته که بازیگران مجموعه فیلم‌های «نگهبانان کهکشان» را به دنیای سینمایی دی‌سی نیاورد و بازیگران تازه‌ای را پیدا کند که بتوانند شخصیت‌هایی درخشان خلق کنند و خاطرات جدید و خوبی را برای مخاطبان رقم بزنند.

جیمز گان نیز در رابطه با این درخواست طرفدار اظهار داشته:

ما باید برای صدها نقش بازیگر انتخاب کنیم. همانطور که قبلا این روند را انجام دادم، برخی از این بازیگران چهره‌های تازه خواهند بود و برخی از بازیگران افرادی هستند که قبلا با آن‌ها کار کردم و برخی دیگر نیز بازیگرانی هستند که قبلا با آن‌ها همکاری نداشتم.

آنچه از همه اهمیت بیشتری دارد آن است که بازیگر متناسب با نقش باشد و کار کردن با آن‌ها راحت باشد.

جیمز گان همچنین در ادامه صحبت‌های خودش تایید کرده که در اواخر ماه جاری میلادی قرار است برنامه‌ای برای فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی‌سی را اعلام کند که در این میان، احتمالا فیلم جدید سوپرمن قرار خواهد داشت.

منبع: ددلاین

nobodyA.mDaniyal BleszinskiPlay the bestDARKSIRENAli_pxC Shepard N7meysambفیلم بین بازنشسته درحال خیزشCaptainKratosAhmad_TRGOD OF WARامیر حسینwachdogsThe.Last.DragonعلیsamsaliheSaladin_The_WiseKhafimore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید