رکوردشکنی قسمت دوم سریال The Last of Us

4 بهمن 1401 - 17:00

قسمت دوم سریال The Last of Us رکورد افزایش تعداد بینندگان تاریخ شبکه HBO را جابجا کرد.

به نظر می‌رسد که رکوردشکنی‌های اقتباس تلویزیونی سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) تمامی نداشته و این ساخته شبکه HBO با پخش هر قسمت جدید، دستاورد بزرگی را برای خالقین خود به ارمغان می‌آورد که نه تنها در زمینه اقتباس از بازی‌های ویدیویی سابقه نداشته است، بلکه در رقابت با مجموعه‌های تلویزیونی بزرگ تاریخ نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، قسمت دوم از سریال محبوب The Last of Us موفق شده تا بیشترین نرخ افزایش تعداد بینندگان قسمت دوم را در تاریخ شبکه HBO به ثبت برساند. این مسئله بدان معنا است که شاهد افزایشی از 4.7 میلیون به 5.7 میلیون بیننده در قسمت دوم بوده‌ایم که معادل نرخی 22 درصدی می‌باشد که در تاریخ این شبکه محبوب تلویزیونی بی‌سابقه بوده است.

قسمت دوم این مجموعه تلویزیونی پسا-آخرالزمانی را نیل دراکمن کارگردانی کرده، کسی که نه تنها نویسنده این فرنچایز در بازی‌های ویدیویی بوده است، بلکه کارگردانی بازی پرافتخاری چون The Last of Us Part II را نیز شخصاً بر عهده داشته است. قسمت دوم به سبب رویارویی با موجودات هولناک این مجموعه، شگفتی و حیرت بینندگان را در پی داشته است.

همچنین قسمت نخست نیز با گذشت 1 هفته موفق شده تا 18 میلیون بیننده را به سمت خود جذب نماید که 4 برابر تعداد بینندگان روز نخست می‌باشد. این مسئله نشان می‌دهد که تنها به تعداد بینندگان روز نخست نباید اکتفا کرد و سریال The Last of Us هر هفته در حال افزایش قابل توجه بینندگان خود می‌باشد که باید دید در هفته‌های آتی این نرخ تا چه اندازه افزایش خواهد یافت.

منبع: کولایدر

A.mSirAmirV3S3MIRGOD OF WARخستهفیلم بین بازنشسته درحال خیزشAxebangerAhmad_TRUNCLE ARTURKHEDER_Pro_GamerAminTSLTin TintigerKurosBatmanPARASITE EVE 2ニマ・シャムス氏animalsKratosmh.pmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید