ویدیوی مقایسه قسمت ۱ سریال The Last Of Us با بازی‌ها

4 بهمن 1401 - 16:02
قسمت ۱ سریال The Last Of Us

ویدیویی منتشر شده که در آن، مقایسه‌ای بین قسمت ۱ سریال The Last Of Us و بازی‌ها نشان داده می‌شود.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last Of Us) جدیدترین اثر از شبکه اچ‌بی‌او به شمار می‌رود که توانست تحسین منتقدان و بینندگان را بدست بیاورد و بخش قابل توجهی از این تحسین نیز ناشی از وفاداری سریال نسبت به بازی‌ها بوده است.

به تازگی ویدویی از سوی IGN منتشر شده که در آن، مقایسه‌ای بین قسمت اول سریال «آخرین بازمانده از ما» و بازی‌های آن صورت گرفته است و شبیه بودن این سریال به بازی‌ها نشان داده می‌شود. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده یا دانلود کنید.

همانطور که در این ویدیوی تازه منتشر شده می‌توان مشاهده کرد، قسمت اول سریال «آخرین بازمانده از ما» شباهت‌های زیادی به بازی‌ها دارد و در برخی از موارد، از دیالوگ‌های یکسانی نیز استفاده شده است.

کریگ مازن و نیل دراکمن به عنوان خالقان این سریال وعده داده بودند که سریال «آخرین بازمانده از ما» به بازی‌ها وفادار باقی می‌ماند و این موضوع را می‌توان در اولین قسمت از سریال «لست آف آس» به خوبی مشاهده کرد. با این حال، آن‌ها اظهار داشتند که برخی موارد به سریال اضافه خواهند شد که داستان بازی‌ها را به شکلی جذاب و مهیج گسترش خواهند داد.

مطمئنا در قسمت‌های بعدی، بیننده‌ها شاهد تغییراتی در داستان این سریال نسبت به بازی‌ها خواهند بود و حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این تغییرات باعث بهتر شدن داستان شده‌اند یا خیر. سومین قسمت از سریال «آخرین بازمانده از ما» در تاریخ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ پخش می‌شود.

منبع: IGN

MehtiThe.Last.DragonTin Tinニマ・シャムス氏Alirezamh.pfidoKillzoneesmaaielmeysambVisible bearded manEzio Auditore da FirenzeKratosxbox2023?riddler؟Cirilla RiannonPlay the best🤘Mohsenj74امیر

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید