تریلر قسمت سوم سریال The Last of Us

3 بهمن 1401 - 10:16
تریلر قسمت سوم سریال The Last of Us

به دنبال پخش دومین قسمت از فصل اول، شبکه اچ‌بی‌او به تازگی تریلری را برای قسمت سوم سریال The Last of Us منتشر کرده است.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) با پخش اولین قسمت از خودش توانست توجه مخاطبان و طرفداران را بدست بیاورد و تحسین آن‌ها را برانگیزد. حالا نیز دومین قسمت این اثر پخش شده و به دنبال آن نیز تریلری برای قسمت سوم منتشر شده است.

دومین قسمت از فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» ادامه سفر جوئل با بازی پدرو پاسکال و الی با بازی بلا رمزی به همراه تس با بازی آنا تورو را روایت کرد. آن‌ها در این سفر خودشان در میان ویرانه‌های پر از زامبی با ماجراهایی مهیج و ترسناکی روبه‌رو شدند. این قسمت همچنین زمینه‌سازی‌های لازم را برای معرفی شخصیت فرانک و بیل انجام داد.

قسمت سوم سریال «لست آف آس» قرار است شخصیت فرانک و بیل را معرفی کند و نسبت به بازی‌ها، داستان بیشتری را حول این شخصیت‌ها روایت کند. تریلر تازه منتشر شده برای این قسمت نیز به همین موارد اشاره دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

نقش بیل را در سریال «آخرین بازمانده از ما» نیک آفرمن به تصویر می‌کشد و در کنار او نیز موری بارتلت نقش فرانک را ایفا می‌کند. قسمت سوم سریال تحت عنوان «مدت‌ها قبل» (Long, Long Time) قرار است در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳ (دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او و سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس پخش شود.

منبع: گیمفا

KurosVisible bearded manKianEnzeUNCLE ARTURThe.Last.DragonSami 227Behzad goldsmithsHunTeR007IrNخستهmeysambKratosEllie MillerSamadmarioニマ・シャムス氏Cirilla Riannonmitia KaramazovPARASITE EVE 2Kratos

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید