بازسازی سریال Family Guy به صورت لایو اکشن با هوش مصنوعی + ویدیو

3 بهمن 1401 - 11:02
سریال لایو اکشن Family Guy

ویدیویی منتشر شده که در آن، کاراکترهای سریال انیمیشنی Family Guy به صورت سیتکامی لایو اکشن از دهه هشتاد میلادی توسط هوش مصنوعی بازسازی شدند.

سریال انیمیشنی فمیلی گای (Family Guy) به عنوان یکی از طولانی‌ترین سریال‌های انیمیشنی تاریخ شناخته می‌شود که پخش آن از سال ۱۹۹۹ میلادی شروع شده و تاکنون بیش از ۴۰۰ قسمت از آن ساخته شده و همچنان ادامه دارد.

این سریال انیمیشنی بزرگسالانه توسط ست مک‌فارلن خلق شده و در ابتدا پس از پخش سه فصل کنسل شد اما بعدا ادامه آن ساخته شد و حالا جزو سریال‌های انیمیشنی بزرگسالانه محبوب شناخته می‌شود.

سریال انیمیشنی «فمیلی گای» داستان خانواده گریفین را روایت می‌کند که در شهر کوهاگ زندگی می‌کنند و شخصیت‌های مختلفی دارد که شامل پیتر، لوئیس، مگ، برایان، استویی، کریس، کواگمایر و تعدادی دیگر است.

حالا ویدیویی منتشر شده که در آن توسط هوش مصنوعی کاراکترهای مختلف سریال انیمیشنی «فمیلی گای» به صورت لایو اکشن و همانند سیتکام‌های دهه هشتاد میلادی بازسازی شدند. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده یا دانلود کنید.

مطمئنا ساخت اقتباسی لایو اکشن بر اساس سریال انیمیشنی «فمیلی گای» می‌تواند برای طرفداران بسیار جالب‌توجه باشد، حتی اگر به اندازه یک قسمت کوتاه یا فیلمی سینمایی باشد. این در حالی است که از مدت‌ها قبل صحبت‌هایی در مورد ساخت فیلمی لایو اکشن از این سریال وجود داشته است.

مطمئنا با توجه به تجربه ست مک‌فارلن با مجموعه فیلم‌های تد (Ted)، می‌توان گفت که ایده ساخت اثری لایو اکشن از «فمیلی گای» بسیار جذاب است و بیننده‌ها در آن اثر می‌توانند شاهد ترکیبی از کاراکترهای واقعی و استفاده از جلوه‌های ویژه برای کاراکترهایی همچون برایان یا استویی باشند.

منبع: اسکرین رنت

Parham_ShnobodyDARKSIRENSaladin_The_WisePlaystation TRyan Bonesmeysambニマ・シャムス氏Ellie MillerJohnny joestarEspressoAllliامیر حسین

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید