شایعه: بازی اول شخص شوتر Star Wars از ریسپاون شامل بخش چندنفره خواهد بود

۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۲

آگهی شغلی جدید بازی بعدی Star Wars از استودیوی ریسپاون (Respawn) به وجود حالت چندنفره در این عنوان اشاره دارد.

با توجه به این‌که بازی‌های Star Wars Jedi: Fallen Order و Star Wars Jedi: Survivor کاملاً روی بخش تک‌نفره تمرکز دارند، این تغییر بزرگی در رویکرد این تیم نسبت‌به عناوین Star Wars خواهد بود. علاوه بر این، الکترونیک آرتس (EA) در بحث بازی‌های اول شخص شوتر بسیار روی بخش چندنفره تأکید دارد.

در این آگهی شغلی، ریسپاون برای تیم “Star Wars FPS” خود به‌دنبال یک مهندس نرم‌افزار گیم‌پلی ارشد است که در بخش صلاحیت‌ها، «داشتن تجربه در ساخت بازی‌های چندنفره» به چشم می‌خورد. جالب این‌که ریسپاون عبارت مذکور را از آگهی شغلی حذف کرده و به جای آن، داشتن تجربه در ساخت بازی‌های اول شخص شوتر و ساخت بازی برای کنسول را قرار داده است.

در واقع، حذف‌کردن آن به این معنی است که سهواً عبارت «چندنفره» اشاره کرده‌اند و می‌تواند سرنخی باشد که حالت چندنفره جزوی از برنامه‌های تیم سازندۀ عنوان اول شخص شوتر Star Wars است.

شرکت الکترونیک آرتس، استودیوی لوکاس فیلم گیمز (Lucasfilm Games) و ریسپاون، در سال ۲۰۲۰ توسعۀ بازی اول شخص شوتر Star Wars، با کارگردانی پیتر هرشمن (Peter Hirschmann)، را تأیید کردند. آقای هرشمن در آن زمان گفت که این اتفاق برایش مانند «محقق‌شدن یک رویاست» و داستانی که همیشه آرزویش را داشته قرار است در این اثر بازگو شود.

نظر شما در این باره چیست؟

Mmfb🏴EspressoDARKSIRENامینAdaشبح گیمفا (کاربر حرفه‌ای)meysambNathan MillerGodTheMامیر حسینParhamֆǟʍʊʀǟɨEzio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید