آموزش جامع خرید جم و الماس موبایل لجند

1 بهمن 1401 - 18:59

با خرید الماس موبایل لجند به دنیای بی‌حدومرز این بازی قدم بگذارید و به یک افسانه تبدیل شوید. دیگر زمان شکست خوردن از حریفانی که اسکین‌های قوی‌تر دارند به سر آمده؛ حالا نوبت شماست که هر اسکینی که دوست‌ دارید را بخرید و در برابر آن‌ها قد علم کنید. آیا می‌دانید چطور باید الماس بخرید و آن‌ها را فعال سازی کنید؟! در این آموزش به دو روش بسته و با استفاده از کد هدیه اشاره می‌کنیم.

روش اول) فعال سازی بسته الماس

برای خرید لازم است «آی دی» و «سرور آی دی» خود را مطابق تصاویر از حساب خود بردارید و در هنگام خرید وارد کنید تا پس از چند دقیقه حساب شما به صورت خودکار شارژ شود. پس از انتخاب بسته‌ی الماس موبایل لجندز از شما پلیر آی دی و سرور آی دی پرسیده می‌شود. برای پیدا کردن آن‌ها این مراحل را طی کنید:

  1. داخل بازی و از قسمت بالا سمت چپ، مطابق تصویر روی پروفایل خود کلیک کنید.
  • در صفحه‌ی جدید، در مقابل ID می‌توانید آی دی خود را مشاهده کنید. با کلیک کردن روی آن، آی دی شما ذخیره می‌شود و می‌توانید در فروشگاه پاکسیت از آن استفاده کنید.
  • متن داخل پرانتز که در رو به روی پلیر آی دی قرار گرفته، سرور آی دی شما در بازی موبایل لجندز است.

روش دوم) با استفاده از کد هدیه

شما علاوه بر روش‌های خرید خودکار می‌توانید کد هدیه‌ی موبایل لجندز نیز خریداری کنید. در این روش کافیست این مراحل ساده را با دقت انجام دهید:

  1. وارد وب‌سایت رسمی موبایل لجندز شوید و مطابق عکس پائین، کد دریافتی از پاکسیت را داخل کادری که شماره‌ی «۱» دارد وارد کنید.
  •  در کادر دوم باید Game ID خود را وارد کنید. نیازی نیست «:ID» و یا اعداد داخل پرانتز را در این روش وارد کنید. مثال صحیح: 76042922 است. توجه کنید که اگر اشتباه وارد کنید حساب شخص دیگری به جای شما شارژ می‌شود.

(اگر Player ID خود را قبلا یادداشت کرده‌اید، مراحل ۲.۱ و ۲.۲ را نیازی نیست ببینید و سراغ مرحله‌ی سوم بروید.

2.1 و ۲.۲: مطابق تصویر، داخل بازی اول روی پروفایل (بالا سمت چپ) کلیک کنید و سپس زیر نام کاربر خود اعدادی مشاهده می‌کنید، اعداد را با دقت کپی یا یادداشت کنید.

  • پس از وارد کردن Game ID، روی دکمه‌ی قرمز رنگ Send کلیک کنید. داخل بازی برای شما کدی فرستاده می‌شود که این کد ۳۰ دقیقه اعتبار دارد.
  • کد دریافتی (داخل بازی) را در حداکثر ۳۰ دقیقه پس از دریافت اینجا وارد کنید.
  • روی Redeem بزنید و از خرید خود لذت ببرید.

خرید جم، بدون نیاز به پسورد و با تحویل آنی!

تا خرید جم موبایل لجند فقط یک قدم فاصله دارید. حالا می‌توانید بهترین اسکین‌های هیروی مورد علاقه خود را در Mobile Legends بخرید تا دیگر هیچ‌چیزی در میدان نبرد جلودارتان نباشد. کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و تعداد Diamond مورد نیاز خود را با پرداخت ریالی، بدون نگرانی از بن شدن و در سریع‌ترین زمان ممکن بدست بیاورید. پس همین الان به پاکسیت بیایید و محصولات ما را ببینید.

𝑱𝑰𝑵𝑿meysamb

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید