ویدیو: جزئیات سه شخصیت قابل کنترل Dead Island 2 مشخص شد

شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) و استودیوی دامباستر (Dambuster Studios) سه تریلر منتشر کرده‌اند و به سه شخصیت قابل کنترل Dead Island 2 پرداخته‌اند.

پیش‌تر با رایان (Ryan) آشنا شده بودیم. اکنون سه شخصیت دنی (Dani)، جیکوب (Jacob) و امی (Amy) را بهتر می‌شناسیم. تریلرهای مربوط به این سه شخصیت در ادامه قابل مشاهده است.

تریلر جیکوب:

تریلر دنی:

تریلر امی:

سبک مبارزات دنی مواجهه‌ی رو در رو با زامبی‌ها و به کار گیری حمله‌های پرقدرت است. به دلیل توانایی Bloodlust، اگر او بتواند چندین زامبی را در مدتی کوتاه بکشد، میزانی از سلامتی خود را باز خواهد یافت. قابلیت Thunderstruck نیز باعث می‌شود حملات سنگین او با انفجار همراه باشد.

حملات جیکوب اما، سریع‌تر است و در مدت طولانی‌تر به دشمن خود آسیب وارد می‌کند. قابلیت Feral باعث می‌شود در صورت حملات پی در پی، ضربات او آسیب جدی‌تری وارد کنند. هنگامی که استقامت او (Stamina) کاهش می‌یابد، مهارت Critical Gains قدرت ضربات کاری او (Critical Damage) و استقامتش را افزایش می‌دهد.

امی نیز در پرتاب سلاح و مبارزات تن به تن مهارت دارد. ویژگی Relief Pitcher باعث می‌شود که در صورت اصابت سلاح به زامبی‌ها پس از پرتاب، استقامتش افزایش پیدا کند. ویژگی Divide and Conquer هم ضربه به زامبی‌های تک‌افتاده را راحت‌تر می‌کند.

بازی Dead Island 2 در 28 آوریل 2023 (8 اردیبهشت 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

Behzad goldsmithsAnubysxbox2023red-eyed Banished KnightJavadPorfosor🇮🇷

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید