کارمندان یوبیسافت: علت تأخیر و لغو بازی‌ها توجه به خواستۀ بازی‌بازان بود

۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

کارمندان فعلی و سابق یوبیسافت (Ubisoft) در اظهارات اخیر خود جزئیات بیشتری از علت تأخیر و لغو بازی‌های این شرکت به اشتراک گذاشتند.

کارمندان یوبیسافت ادعا می‌کنند که علت اساسی پشت خبر شوکه‌کنندۀ لغو خیلی از برنامه‌های یوبیسافت این بود که طی آزمایش بازی‌ها و فرایند تضمین کیفیت بازی، متوجه شدند این بازی‌ها «چیزی نیستند که بازی‌بازان می‌خواهند»، در حالی که بازی‌های دیگر به پولیش بیشتری احتیاج داشتند.

چندین تن از کارمندان یوبیسافت به صورت ناشناس با منبع خبری Insider Gaming ارتباط برقرار کردند و دربارۀ برنامه‌های آیندۀ این شرکت با در نظر گرفتن «کاهش ۲۰۰ میلیون دلاری در هزینه‌ها» صحبت کردند.

یکی از کارمندان گفت که این شرکت قصد دارد بخشی از تقصیر را گردن کار غیرحضوری در جریان همه‌گیری کوید ۱۹ بیندازد و به همین دلیل برنامه دارد تا کار غیرحضوری را در سال آینده به‌طور کلی کنار بگذارد. شخص دیگری گفت که یوبیسافت بیش‌ازحد روی بازی‌های بتل رویال تمرکز کرده بود و متذکر شد که این شرکت در بازه‌ای با توسعۀ بیش از ۱۲ عنوان در این ژانرِ اشباع‌شده، منابع خود را بسیار محدود کرده بود. میزان پیشرفت توسعۀ بعضی از این بازی‌ها مشخص نیست.

خوشبختانه، یوبیسافت تأیید کرده است که بازی‌های Skull and Bones، Assassin’s Creed Mirage و Avatar: Frontiers of Pandora در سال مالی ۲۰۲۴ (از اول آوریل ۲۰۲۳ تا پایان مارس ۲۰۲۴) منتشر خواهند شد. طبق گزارشات اخیر، عناوین Division Resurgence و Rainbox Six Mobile، در کنار دیگر عناوین معرفی‌نشده، در همین بازۀ زمانی منتشر خواهند شد.

کارمندان پیش‌بینی کرده‌اند که AC Mirage و Avatar پتانسیل ایجاد تحولی بزرگ در یوبیسافت را دارند. امیدواریم که این شرکت بتواند امسال دست‌کم یک بازی درجه یک منتشر کند.

نظر شما در این باره چیست؟

Daniyal BleszinskiKHEDER_Pro_GamerDARKSIRENراستگوKmahdi12345OvER.cLOCk__TrIaNnobodyهادی صفاییGGKratosREZAGAMERامیر حسینChiefBatman Arkham knightParhamDota2Nima ShamsDarksidersM.Khmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید