جنا اورتگا از توسعه فصل دوم سریال Wednesday می‌گوید

28 دی 1401 - 13:02
سریال Wednesday

جنا اورتگا به تازگی در مصاحبه خودش از توسعه فصل دوم سریال Wednesday محصول سرویس آنلاین نتفلیکس صحبت کرده است.

سریال ونزدی (Wednesday) به هنگام پخش خود در سرویس آنلاین نتفلیکس توانست به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کند و بیننده‎‌های بسیار زیادی را به سمت خودش جلب کند. حالا این سریال برای فصل تمدید شده و طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند.

جنا اورتگا توانست در سریال «ونزدی» نقش‌آفرینی درخشانی از خودش در نقش اصلی ارائه بدهد و حالا او در مصاحبه تازه خودش از توسعه فصل دوم سریال گفته است. او اظهار داشته که هنوز اطلاعات زیادی به او ارائه نداده‌اند.

در مصاحبه با مجله ورایتی، از جنا اورتگا سوال شده که آیا او چیزی در مورد فصل دوم سریال «ونزدی» می‌داند و این بازیگر نیز در پاسخ به این سوال اظهار داشته که هنوز آن‌ها در حال گردهم آوردن نویسنده‌ها هستند تا نگارش داستان را شروع کنند. او گفته:

من هیچ چیزی ندیدم و چیزی نمی‌دانم. گاهی اوقات فقط به ما بازیگران می‌گویند که چه کار باید انجام بدهی و چیز زیادی در اختیار ما قرار نمی‌دهند. من هنوز منتظر هستم و فکر کنم که آن‌ها هنوز در حال گردهم آوردن نویسنده‌ها برای شروع نگارش فیلم‌نامه هستند.

آلفرد گاف و مایلز میلار به عنوان مدیر اجرایی سریال «ونزدی» شناخته می‌شوند، سریالی که در ۲۸ روز ابتدایی پخش خود روی سرویس آنلاین نتفلیکس توانست بیش از یک میلیارد و ۲۳۷ میلیون ساعت دیده شود و به دومین سریال محبوب تاریخ نتفلیکس تبدیل شود.

منبع: comingsoon

AMIR WAZOWSKIIX.MEHDISHIELDsnowgirl????KhafiAdaKratosCaptainMMYKINGEspresso

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید