قاتل چهارم | تریلر جدید از گیم پلی بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag + تصاویر

۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۵

در کودکی یکی از آرزوهای هر بچه ای ، ماجراجویی در جزایر ناشناخته و مبارزه با انواع و اقسام موجودات بود . هرچند فقط کودکان خلاقیتشان را به بلندای آسمان هفتم بالا می برند ولی در سن و سال من و شما هم گهگاهی پیش می آید که آرزوهای اینچنینی ای داشته باشیم . در اکثر بازی های رایانه ای ما به آن چیزی که دست نیافتنی است می رسیم پس چرا دزد دریایی که دیرینه ترین آرزوست نباشیم ؟ 

بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag که ششمین نسخه از سری بازی های Assassin’s Creed می باشد به زودی ما را در کالبد یک دزد دریایی جوان و جویای نام قرار می دهد .  Edward Kenway همان دزد دریایی است که مارا به ماجراجویی در جزایر خیالی کودکیمان می برد .

وقایع Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۱۷۱۵ رخ می دهد و عصر طلایی دزدان دریایی را روایت خواهد کرد . جایی که دزدان دریایی در کارائیب برای خود حکومت دارند و یک جمهوری جدید را تاسیس کرده اند . Edward مبارزه  را راهی برای شکوه می داند و به علت اتفاقاتی به جنگ های بی پایان بین آساسین ها و تمپلارها نیز کشیده می شود . جنگی که ممکن است هر آن چه که دزدان دریایی تاکنون برای خود ساخته اند را از بین ببرد .

assassin’s creed iv black flag در ماه اکتبر برای PS3, Xbox 360, PC, Wii U, PS4و Xbox One عرضه خواهد شد . در ادامه می توانید تریلر جدیدی که از گیم پلی بازی منتشر شده است را دانلود و مشاهده کنید .

[jwplayer mediaid=”90206″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

تصاویر جدید ( از تریلر ) :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید