Bioware آپدیت جدیدی را برای عنوان Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد کرد

۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ۰۲:۴۳

سازنده عنوان Star Wars: The Old Republic، استدیو Bioware ناشر آن EA بروزرسانی جدیدی را برای این عنوان معرفی کرده و امروز منتشر خواهند کرد. اطلاعات بیشتر پیرامون این آپدیت را در ادامه مطلب بخوانید …

امروز آپدیت شماره 2.2.2 برای Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد شد. این بروزرسانی شامل Nightmare Mode Operation: Legions of Scum, Villainy و بخش دوم SWTOR’s Operation Nightmare  خواهد بود.

Scum و Villainy در درجه اول به همراه بازیباز با  Hutt cartel مبارزه خواهند کرد. پاداشهایی که با این بروزرسانی به بازی افزوده میشوند عبارت اند از : مهارت جدید حالت تایتان 6 و the elite Kell Dragon.

این بروزرسانی درست قبل از دهمین سالگرد عرضه Star Wars: Knights of the Old Republic قرار خواهد گرفت. به مناسبت این مهم، EA به بازیبازان این اجازه را خواهد داد تا عنوان “Revan’s Heir” را با قیمت ده سکه کارتل و در تاریخ 15 جولی خریداری کنند. سکه های کارتل نیز در آن روز و در صفحه رسمی فیس بوک SWTOR قرار خواهند گرفت.

در نهایت طراح ارشد Bioware در 15 جولی پستی را برای بحث راجع به تاثیر KOTOR و بروزرسانی مذکور بر روی The Old Republic ارسال خواهد کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید