فیلم 100Years اثری که عمر ما به دیدن آن قد نمی‌دهد + تیزر

9 دی 1401 - 15:04
فیلم صد سال (100 Years)

فیلم 100Years اثری از رابرت رودریگز است که هیچ یک از ما نخواهیم توانست آن را مشاهده کنیم.

انتظار برای اکران فیلم‌ها روی پرده سینماها همیشه بخشی از هیجان برای فیلم‌بازان به شمار می‌رود. امروزه استودیوها فیلم‌های خود را از چندین سال قبل اعلام می‌کنند و همین نیز این امکان را به بیننده‌ها و طرفداران می‌دهد تا مشتاقانه منتظر فیلم‌های مورد نظر خود باشند.

با این حال، فیلمی ساخته شده که عمر ما به دیدن آن قد نخواهد داد. رابرت رودریگز که بیشتر برای کارگردانی فیلم شهر گناه (Sin City) و فیلم از گرگ‌ومیش تا سحر (From Dusk ’til Dawn) شناخته می‌شود، فیلمی به نام صد سال (100Years) ساخته است.

این فیلم، اثری علمی تخیلی و تجربی به شمار می‌رود که تمام کارهای نوشتن فیلم‌نامه، فیلمبرداری و تدوین آن انجام شده است و اکنون در داخل گاوصندوقی با تکنولوژی بسیار بالا و پشت شیشه‌های ضد گلوله قرار دارد.

جان مالکوویچ در فیلم «صد سال» نقش‌آفرینی کرده است، فیلمی که در تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۱۱۵ میلادی اکران خواهد شد. جزئیات در مورد اتفاقات و داستان این فیلم بسیار اندک است اما بنابر گزارش‌ها، داستان این فیلم کوتاه در همان سال ۲۱۱۵ جریان دارد و رابرت رودریگز و دیگر عوامل سازنده سعی کردند تا به بهترین شکل ممکن آینده را در داخل این اثر پیش‌بینی کنند. در ادامه می‌توانید تیزر منتشر شده برای این فیلم را مشاهده کنید، فیلمی که آن را هرگز نخواهید دید.

منبع: کولایدر

Ali.shekamدکتر استرنجمحمدرضا نوروزیPOKERno-armed wolfDaniyal BleszinskiEspressoDARKSIREN(؟؟؟؟ hosein (Why So Seriousred-eyed Banished Knightfbjg77Lonesome guyHaj ClankAmirhossein152شبح گیمفا 👣A personAmir :))Old blacksmithTlou part 2 game of the centurymore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید