احتمال کناره‌گیری چارلی کاکس از دنیای سینمایی مارول

6 دی 1401 - 14:00

چارلی کاکس فاش کرده که در صورت عدم موفقیت سریال Daredevil: Born Again، حضور او در دنیای سینمایی مارول پایان خواهد یافت.

مجموعه تلویزیونی Daredevil (دردویل) ساخته کمپانی نتفلیکس که در طی 3 فصل ساخته و پخش شده است، به سبب لحن بزرگسالانه و وقایع تاریک آن به یکی از محبوب‌ترین ساخته‌های تاریخ ژانر ابرقهرمانی بدل شد که پس از لغو آن و اصرار طرفداران، سرانجام کمپانی دیزنی با همکاری استودیو مارول وظیفه ساخت مجموعه جدیدی تحت عنوان Daredevil: Born Again (دردویل: تولد دوباره) را بر عهده گرفتند.

چارلی کاکس برای نخستین‌بار از طریق فیلم Spider-Man: No Way Home (مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست) وارد دنیای سینمایی مارول شد و سپس در سریال She-Hulk: Attorney At Law (شی‌هالک: وکیل دادگستری) ماسک دردویل را باری دیگر به چهره زد و جزو معدود نکات مثبت این مجموعه پرحاشیه به شمار رفت.

این ستاره محبوب ژانر ابرقهرمانی، حضور در سریال Daredevil: Born Again را یک شانس دوباره تلقی کرده و در تازه‌ترین مصاحبه خود فاش کرده که میزان استقبال از این مجموعه، آینده او را در دنیای سینمایی مارول مشخص خواهد کرد.

این مجموعه جدید باید نتیجه متفاوتی در پی داشته باشد؛ وگرنه چه دلیلی برای انجام این کار توسط ما وجود خواهد داشت؟ به نظر من زمانی شخصیت دردویل می‌تواند بهترین پتانسیل خود را آشکار نماید که مخاطبین آن شامل افراد بزرگسال باشند. این مجموعه جدید حال و هوای تاریکی در دیزنی‌پلاس خواهد داشت اما همانند ساخته‌های نتفلیکس سرشار از خشونت نخواهد بود.

در خطاب که کسانی که منتظر این سریال هستند باید عرض کنم که بیاید تا نکات جدیدی را مد نظر قرار دهیم. آیا می‌توانیم بدون این که آموخته‌های خود از مجموعه قبلی را دور بریزیم، مخاطبین جوان‌تری را به سمت Daredevil: Born Again جذب نماییم؟ مردم خواستار حضور من در دنیای سینمایی مارول برای مدتی طولانی هستند؛ اتفاقی که شاید به وقوع بپویندد. با این حال اگر که این سریال جدید در سال آینده نتواند واکنش‌های مثبت طرفداران را در پی داشته باشد، کار من در همین‌جا به اتمام خواهد رسید.

با توجه به لحن آثار اخیر مارول مخصوصاً سریال‌های تلویزیونی دیزنی‌پلاس که بسیار مضحکانه و کودکانه شده است، طرفداران چارلی کاکس نگران رویه‌ای هستند که مارول و دیزنی ممکن است تا برای سریال Daredevil: Born Again در نظر بگیرند؛ مجموعه‌ای که اگر از ویژگی‌های سریال قبلی بهره نبرد، نه تنها در جلب نظر مردم و منتقدین با شکست بزرگی روبرو خواهد شد، بلکه می‌تواند به پایان همکاری چارلی کاکس با دنیای سینمایی مارول نیز منجر گردد.

سریال 18 قسمتی Daredevil: Born Again که در بهار سال 2024 منتشر خواهد شد، یکی از مهمترین پروژه‌های تاریخ استودیو مارول می‌باشد که حساسیت‌ها بر روی آن بسیار زیاد بوده و قطعاً می‌تواند آینده دنیای سینمایی مارول را تحت تاثیر قرار بدهد.

منبع: مووی‌وب

مرگMehran.Baدکتر استرنجDARKSIRENUNCLE ARTURmitia KaramazovvafadarعلیSam_fisher_47jomongاریاWotanEzio Auditore da Firenzemahdi12345Shougo MakishimaREZAGAMERAlirezaBoogimanLonesome guy

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید