داستان Death Stranding 2 نقش مهمی برای Fragile خواهد داشت

6 دی 1401 - 13:12

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، خالق و کارگردان Death Stranding، گفته که شخصیت Fragile قرار است نقش مهمی در داستان بازی Death Stranding 2 داشته باشد.

در قسمت جدید پادکست Brain Structure، هیدئو کوجیما در مورد شخصیت Fragile و نقش او در داستان بازی Death Stranding 2 صحبت کرد. شخصیت Fragile جزو شخصیت‌های اصلی بازی اول بود و نقش او را لئا سیدو (Lea Seydoux) بازی کرده بود.

کوجیما چندان در مورد شخصیت او وارد جزئیات نشد، اما تایید کرد که Fragile نقش مهمی در داستان بازی Death Stranding 2 خواهد داشت. کوجیما هم‌چنین در مورد نقش ال فانینگ (Elle Fanning) و شیولی کاتسونا (Shioli Kutsuna) در این بازی صحبت کرد. البته هنوز شاهد حضور این دو بازیگر در تریلرهای بازی نبوده‌ایم. کوجیما گفت:

ال و شیولی در تریلر حضور ندارند، اما فکر کنم در آینده‌ی نزدیک بتوانیم از نقش آن‌ها رونمایی کنیم. اما با تیزرهای “Who Am I” تا کنون سه بازیگر مونث را معرفی کرده‌ام. در حال حاضر نمی‌توانم چندان در این مورد صحبت کنم، اما این سه زن نقش مهمی در داستان خواهند داشت.

خیلی نمی‌توانم وارد جزئیات شوم، اما Fragile نقش مهمی خواهند داشت. در مورد ال و شیولی هم می‌گویم که طرفداران بهتر است منتظر نقش‌آفرینی آن‌ها باشند. آن‌ها قطعا از کارهای شگفت‌انگیزی که کرده‌ایم شوکه خواهند شد! در حال حاضر نمی‌توانم چیزی را برملا کنم، اما در آینده این کار را خواهم کرد. تا کنون کسی چیزی مثل این را ندیده است.

بازی Death Stranding 2 در جریان رویداد The Game Awards سال 2022 با انتشار تریلری سینماتیک معرفی شد. در این تریلر مشخص شد که نورمن ریداس (Norman Reedus) و لئا سیدو برای ایفای نقش دوباره به این فرنچایز باز خواهند گشت.

ata.expressTlou part 2 game of the centuryDARKSIRENبهزاد سالمیnaughty godxbox2023Ezio Auditore da Firenze🤘Mohsenj74V3S3MIRامیرA personVisible bearded manRoadie77امیرعلی قربان‌پورPouyaPlaystation T?riddler؟

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Shinji Mikami گفت:

  دث استرندینگ پتانسیل زیادی داشت و تنها ایراد بزرگی که داشت پیاده روی بیش از حد بود وگرنه باس فایت ها و داستان و موسیقی و محیط و … کاملا عالی بود.
  در این مسیری که پیاده میرفتیم باید جزئیات و محتوا های خاصی رو به بازی اضافه میکردن تا خسته نشیم. از جمله موسیقی و انمی های مختلف و چالش های جدید، یا حتی شهر های کوچیک و ‌… که آدم بتونه سرگرم بشه.
  .
  اگر پیاده روی نسخه ی دوم مثل نسخه ی اول باشه، اگر ۲۰۳۰ هم منتشر بشه، برای من مورد انتظار نیست.
  اینکه فقط پیاده در یک محیط خالی بری و این روند چندین بار هم تکرار بشه خیلی مسخرس

  Xboss Series 5M.Khニマ・シャムス氏[ZO£RO|BMWQPouria_gamer_goty(Halo reach)MahyarMsmHitasepMmfb🦁🌞🏴.Rockmore
  • RezaW گفت:

   چرا این نظر انقد دیس خورده ؟
   بنظرم کاملا حق بود و بدون طرفداری از جانب خاصی.

   Tlou part 2 game of the century[ZO£RO|BMWQ
  • از یه طرفی درست میگی چون چپتر اول و دوم بیش از حد کش داده شده بودن از نظرم و همونا هم بازی رو کند کرده بودن بقیه روند بازی از چپتر ۳ به بعد عالی بود
   اما از یه طرف دیگه بقیه مواردی که گفتید
   در مورد موسیقی نظر شما رو نمی‌دونم ولی حس میکنم موسیقی های نسخه اول کاملا تعدادشون کافی بود هر دفعه هم موسیقی جدید پلی میشد اصلا تکراری نمیومد
   در مورد انمی ها مختلف مگه میول ها و BB ها چالش کافی نداشتن من اینو متوجه نمیشم؟
   در مورد شهرها خوب انسان ها همه رفته بودن تو شهر های زیرزمینی زندگی میکردن و همه شهر های قدیمی هم نابود یا خرابه شده بودن نمیشد شهر گذاشت خوب منطق بازی زیرسوال می‌رفت

   ata.expressTlou part 2 game of the century[ZO£RO|BMWQA personAlireza
  • Ellie گفت:

   در دنیای آخرالزمانی که تعداد زیادی انسان به خاطر موجودات نامرئی کشته شدن سرگرمی بزاره برای راه رفتن شخصیت اصلی؟
   شهر های کوچک هم امکان پذیر نیست چون هدف بازی نشون دادن اینه که مردم از هم جدا شدن و تمدن ها از هم پاشیده و شما باید با وصل کردن این تکه ها دوباره شهر هارو بسازید
   میول ها،بی تی ها،شرایط آب و هوایی و چالش های رفت و آمد مثل کوه و رودخونه چیزهایی بود که گذاشتن که حوصلت سر نره

   ata.expressTlou part 2 game of the centuryM.KhEllie Miller[ZO£RO|BMWQبهزاد سالمیA personnaughty godEzio Auditore da Firenze
 • omiddd گفت:

  من فقط دو تا بازی رو همون اوایلش ول کردم و ادامه ندادم
  یکیش همین دث استرندینگ بود
  یکیش واچ داگز لژیون
  ولی امیدوارم که تو نسخه های جدید جبران کنن

  EspressoAgent 47 or John Wick ?xbox2023Tlou part 2 game of the centuryA person
 • سیب زمینی هم نقش مهمی در شتفیلد خواهد داشت

  Bainiac[ZO£RO|BMWQEspressoAgent 47 or John Wick ?Hitasep(Halo reach)آرتور مورگانxbox2023WotanThe Beast Mastermore
 • حتمالا مثل MGS 2 بشه که تو تریلر ها سالید اسنیک رو نشون میدادن ولی شخصیت بازی بیشتر Raiden بود
  البته به نظرم سم همچنان کرکتر بازی هست ولی فرجایل هم قابل بازیه

  big bossAMR-8780-SSTlou part 2 game of the centuryニマ・シャムス氏EspressoMahyarMsm(Halo reach)XERXES