شایعه: ریبوت سری Uncharted در دست ساخت قرار دارد

16 آذر 1401 - 19:04

بر اساس شایعۀ منتشر شده از سوی وبسایت TheLeak.co، ریبوت فرنچایز محبوب Uncharted چراغ سبز دریافت کرده است، اما توسط استودیوی ناتی داگ ساخته نمی‌شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی منبع مذکور، این فرنچایز به «سازنده‌ای ناشناس» سپرده شده است، اما این سازنده با تیم ناتی داگ تعامل و همکاری خواهد داشت.

تا اکتبر سال 2019، بازی Uncharted 4″ A Thief’s End فروشی 15 میلیون نسخه‌ای را تجربه کرده بود. در سال 2015، طراح ارشد استودیوی ناتی داگ در مصاحبه‌ای با کوتاکو (Kotaku) اعلام کرد که احتمالاً نسخۀ چهارم، پایانی برای این سری خواهد بود. وی در این باره گفت:

ساخت این‌ دسته از بازی‌ها سخت است. به خصوص با کاراکتری مانند نیتن دریک که در دنیایی اصولی و Grounded قرار دارد؛ گسترش چنین جهانی با در نظر گرفتن پایه‌ها و ریشه‌های فرنچایز، بسیار چالش‌برانگیز است.

در هر صورت، بعید به نظر می‌رسد که در فاصله‌ای نزدیک از این بازی رونمایی شود؛ احتمالاً چند سالی تا انتشار یا حتی رونمایی از این ریبوت فاصله داریم.

PlayStation Studios PS5❤GOD OF WAR❤شبح گیمفا 🏴DARKSIREN🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Professor genkiWizard of RigaVisible bearded manAshen undead the bearerRoozbehFocusmahdi12345Haj ClankلژیونghostUNCLE ARTURKratosMax22Abolfazlaliکاکاسنگیmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید