ویدیو: صحنه‌های مختلف بازی God of War Ragnarok از نگاه میمیر

امیرعلی قربان‌پور
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - 12:42

کانال sdk در یوتیوب ویدیویی منتشر کرده است که چند صحنه‌ی بازی God of War Ragnarok را از نگاه میمیر (Mimir) نشان می‌دهد.

همانطور که می‌دانید، میمیر، همراه کریتوس (Kratos) که بازی را با شوخی‌های رندانه‌ی خود جذاب می‌کند، در God of War Ragnarok نیز حضور دارد. همراه داشتن فردی بادانش همچون او قطعاً در مواقع سخت مشکل‌گشا است، اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که طی صحنه‌های پرزدوخورد بازی چه بر او می‌گذرد؟

ویدیوی مذکور که در ادامه قابل مشاهده است، این امکان را به ما می‌دهد که شرایط میمیر را در صحنه‌های مختلف بازی بهتر درک کنیم.

همانطور که ملاحظه کردید، میمیر حین مبارزات بازی اصلاً وضعیت جالبی ندارد و مدام به این طرف و آن طرف تاب می‌خورد. حتی شرایط آرام‌تر هم برای میمیر جالب نیست، چرا که وقتی فریا (Freya) و کریتوس به منظره‌ای چشم‌نواز خیره شده‌اند، میمیر تنها باید تعدادی تکه‌چوب و چند بوته را جلوی چشم خود ببیند.

البته، نخستین باری که کریتوس با او مواجه شد، میمیر در درختی محبوس شده بود قرار بود و تا ابد در آنجا بماند. بنابراین، با وجود شرایطی که در ویدیو دیدیم، احتمالاً زندگی کنونی میمیر خیلی بهتر از گذشته‌اش است.

nobodyAmir RingoAli_pxAda❤GOD OF WAR❤ElliedarkhawkلژیونDARKSIRENKratos1100God of warriversideVisible 6-tigh manCarddragonM2CianBlackyAtreusKianEnze77more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید