کنسول‌های نسل نهم در GTA Online از ری تریسینگ پشتیبانی می‌کنند

16 آذر 1401 - 12:14

شرکت راکستار (Rockstar) جزئیات به‌روزرسانی بعدی GTA Online را مشخص کرده است که بنا بر آن، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس از ری تریسینگ پشتیبانی می‌کنند.

پس از این به‌روزرسانی، دارندگان این دو کنسول می‌توانند این قابلیت را با انتخاب حالت Fidelty در تنظیمات گرافیکی فعال کنند تا به گفته‌ی راکستار، بسیاری از سطوح موجود در محیط بازی نور را به شیوه‌ی مبتنی بر ری تریسینگ بازتاب دهند. راکستار همچنین به دلیل اینکه به تازگی مجموع پول تمامی بازیکنان در مأموریت‌های Heists به میزان 4 تریلیون از ارز رایج بازی رسیده است، خودروی Declasse Tahoma Coupe را به مدتی محدود رایگان می‌کند.

دیگر اهداف این به‌روزرسانی همچون تجربه‌ی تک‌نفره‌ی مأموریت داستانی Agatha’s Casino، انتقال سریع‌تر وسایل نقلیه به گاراژ و سایر موارد را هواداران GTA Online از سازندگان درخواست کرده بودند که برای مشاهده‌ی جزئیاتشان می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

این به‌روزرسانی در تاریخی نامشخص از روزهای باقی‌مانده از ماه دسامبر (17 آذر تا 10 دی) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

هالک ایرانیmohammad reza gamerعلیAli ssssssUNCLE ARTURJavadParham_ShanimalsBehzaadRaminهادی صفاییghostKasMarofامیرکاکاسنگی

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید