اولین واکنش‌ها به فیلم Avatar: The Way of Water | جذاب و خیره‌کننده

16 آذر 1401 - 09:05
فیلم Avatar: The Way of Water

منتقدان اولین واکنش‌های خود نسبت به فیلم Avatar: The Way of Water را منتشر و این فیلم را جذاب و خیره‌کننده توصیف کردند.

فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) به کارگردانی و نویسندگی جیمز کامرون (James Cameron) دنباله‌ای بسیار مورد انتظار برای فیلم اول محصول سال ۲۰۰۹ میلادی به شمار می‌رود و حالا منتقدان نظرات خود درباره این فیلم تازه را به صورت آنلاین منتشر کردند.

فیلم «آواتار» توانست زمینه‌سازی برای این جهان گسترده را به خوبی انجام بدهد و داستان جیک با بازی سم ورثینگتون (Sam Worthington) و نیتری با بازی زوئی سالدانا (Zoe Saldaña) را به بهترین شکل ممکن برای مخاطبان به نمایش بگذارد. فیلم «آواتار: راه آب» نیز موفق شده تا این روند را به خوبی ادامه بدهد.

هنوز مدتی تا اکران فیلم «آواتار: راه آب» روی پرده سینماها باقی مانده و منتقدان نقدهای خود را به صورت رسمی منتشر نکرده‌اند اما آن‌ها نظرات خود درباره این فیلم تازه جیمز کامرون را به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان به اشتراک گذاشتند. در ادامه نظر منتقدان درباره این فیلم را مشاهده می‌کنید.

فیلم Avatar: The Way of Water
فیلم Avatar 2

پری نمیرف:

فیلم «آواتار: راه آب» فوق‌العاده است. مطمئن بودم که جیمز کامرون سطح جلوه‌های ویژه را بالاتر می‌برد اما جلوه‌های بصری این فیلم شگفت‌انگیز هستند. صحنه‌ها یکی پس از دیگری فوق‌العاده زیبا هستند. این در حالی است که این جلوه‌های خارق‌العاده همگی در خدمت توسعه شخصیت‌ها و جهان‌سازی استفاده شده‌اند.

داستان فیلم به موضوعات بسیار زیادی همچون خانواده و جامعه می‌پردازد و تماشای دوباره آن می‌تواند جزییات بیشتری را برای شما آشکار کند. بازیگران قبلی و همچنین بازیگران تازه همگی فوق‌العاده بودند.

تام بیسلی:

از مقیاس شگفت‌انگیز فیلم «آواتار: راه آب» حیرت‌زده شدم و سازندگان این اثر به هر وعده‌ای که در مورد نوآوری‌های سینمایی داده بودند به بهترین شکل ممکن عمل کرده‎‌اند. دنیای زیرآب نیز به شکلی درخشان به تصویر کشیده است. این فیلم توانسته روند فیلمسازی حماسی و خارق‌العاده جیمز کامرون را ادامه بدهد.

ماریا لاتیلا:

فیلم «آواتار: راه آب» فوق‌العاده و درخشان است و یک فیلم‌سازی مسحورکننده به شمار می‌رود که ترکیبی از جهان‌سازی و داستان‌سرایی عظیم در آن به چشم می‌خورد. بازگشت به سیاره پاندورا عالی بوده است.

جوزف دکلمایر:

من تقریبا قانع شدم که جیمز کامرون فیلم «آواتار: راه آب» را در سیاره دیگری فیلمبرداری کرده است. این فیلم جذاب و مسحورکننده است. مدت زمان فیلم طولانی است اما در طی این مدت شما را به خودش جذب می‌کند. همانند فیلم قبلی، «آواتار ۲» نیز یک دستاورد سینمایی بزرگ به شمار می‎‌رود.

اریک دیویس:

فیلم «آواتار ۲» بهتر، بزرگتر و احساسی‌تر از فیلم اول است و از لحاظ بصری نیز خیره‌کننده، تماشایی و فوق‌العاده جذاب است. فیلم‌سازی و داستان‌سرایی در حد اعلاء را می‌توان در این اثر مشاهده کرد.

فیلم Avatar: The Way of Water
فیلم Avatar 2

شان اوکانل:

فیلم «آواتار: راه آب» از هر لحاظ از فیلم اول بهتر است. جلوه‌‌های بصری خارق‌العاده هستند و ارتباط احساسی میان کاراکترها و داستان بیشتر است.

برندون دیویس:

فیلم «آواتار ۲» جشنواره‌ای بی‌پایان از جلوه‌های زیبا است. داستان آن نیز نسبت به فیلم اول، پیچیده‌تر و بهتر است. کاراکترها رشد بیشتری پیدا کرده‌اند و بیشتر به احساسات آن‌ها پرداخته شده است.

با وجود اینکه فیلم بیش از سه ساعت است اما هم رضایت‌بخش و هم لذت‌بخش است. مطمئنا پس از تماشای آن، تشنه تماشای فیلم‌های بعدی خواهید بود.

کارا وارنر:

من امید و انتظار بسیار زیادی برای فیلم «آواتار: راه آب» داشتم و باید بگویم که کاملا انتظاراتم را برآورده کرده است. فیلم اندکی طولانی است اما مطمئنا با جلوه‌های خیره‌کننده و کاراکترهای جذاب خودش شما را سرگرم می‌کند.

جاش هورویتز:

جیمز کامرون بار دیگر با فیلم «آواتار: راه آب» نشان داد که فیلم‌سازی اعلاء چگونه است. فیلم بسیار بزرگ، احساسی و درخشان است و در کل، یک فیلم حماسی و بلاک‌باستری عالی به شمار می‌رود.

ایان سندول:

فیلم «آواتار: راه آب» شاهکاری از جلوه‌های بصری زیبا و غنی است. کاراکترهای زیاد و داستان این فیلم اندکی کار را مشکل کرده‌اند اما جیمز کامرون توانسته در اکت سوم، پایانی مهیج و پر از احساسات را به نمایش در بیاورد.

فیلم‌ «آواتار: راه آب» در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

منبع: کولایدر

ata.expressunknown1100لژیونah1372UNCLE ARTURMsadeq361WrestlerKratosDanialRanjbarzadehامیرAhmad_TRHosseinRealBoogimanKhafiJohnny joestarV3S3MIRMax22Oldman1973🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید