پیشتازی Genshin Impact و Sonic Frontiers در رای‌گیری مردمی Game Awards

15 آذر 1401 - 15:26

مرحله‌ی نهایی رای‌گیری گیم اواردز 2022 (The Game Awards) در بخش بهترین بازی از دید مخاطبان هنوز در جریان است و Sonic Frontiers و Genshin Impact در آن پیش‌تازند.

در حال حاضر 5 بازی Elden Ring ،God of War Ragnarok ،Sonic Frontiers ،Genshin Impact و Stray در بخش بهترین بازی سال از دید مخاطبان با یکدیگر رقابت می‌کنند. رقابت اصلی کسب این جایزه اما، به نظر می‌رسد که میان دو عنوان Sonic Frontiers و Genshin Impact در جریان باشد. تا روز گذشته نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Sonic پیش‌تاز بود و امروز Gemshin Impact موفق شده است خود را به مقام نخست برساند.

جالب آنجا است که با در نظر گرفتن شرایط کنونی، می‌توان احتمال موفقیت God of War Ragnarok و Elden Ring را نزدیک به صفر دانست، زیرا این دو بازی به ترتیب تنها 6 و 10 درصد آرا را به خود اختصاص داده‌اند. بازی Stray نیز با تنها 1 درصد از آرا در جایگاه آخر قرار دارد.

اگر دوست دارید در این رأی‌گیری شرکت کنید و هنوز این کار را انجام نداده‌اید، می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. شایان ذکر است که مهلت این رأی‌گیری فردا 7 دسامبر (16 آذر) به پایان می‌رسد و مراسم اهدای جوایز یک روز پس از آن صورت می‌گیرد.

mahdi12345The.Last.Dragonژنرال اردک تک تکEllieعلیامینCOBALTKurosTemorAshen undead the bearerCaptainParham_ShAli984UNCLE ARTURکاکاسنگیA,,shmasoud pc gamerDanialRanjbarzadehشرکEspressomore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید