طراح ارشد روایت The Witcher 4 در مورد محل روایت این بازی صحبت می‌کند

15 آذر 1401 - 13:41

طراح ارشد روایت بازی The Witcher 4، به‌تازگی دربارۀ فضایی که دوست دارد این حماسۀ جدید در آنجا آغاز شود، صحبت کرده است.

چند ماه پیش، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) با خبر «آغاز حماسه‌ای تازه برای فرنچایز Witcher» بسیاری از طرفداران را خوشحال کرد. اکنون با گذشت چندین ماه، هنوز جزئیات زیادی از این بازی در دسترس نیست.

آقای فیلیپ وبر (Philipp Weber)، طراح ارشد روایت The Witcher 4، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری GamesRadar+ به سوالاتی حول مکان بازی بعدی این فرنچایز نقش آفرینی پرطرفدار پاسخ داد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، آقای وبر در پاسخ دادن به این سوال با احتیاط عمل کرده است.

من در حال کار روی حماسۀ جدید Witcher هستم، پس هر چیزی که به شما بگویم، ممکن است اطلاعاتی را لو دهد.

– فیلیپ وبر

در عوض، وبر با یک «پاسخ دیپلماتیک» نظر خود را اعلام می‌کند و می‌گوید که دوست دارد به پادشاهی شمال Temeria و پایتخت آن یعنی Vizima بازگردد.

من همیشه دوست دارم که به Temeria و Vizima برگردم و ببینم که اکنون به چه شکل هستند.

به همین خاطر است که از ساخت ریمیک بازی اول Witcher بسیار خوشحال شدم.

شهر Vizima مکان اصلی اتفاقات بازی اول Witcher است و در بازی مذکور، گرالت (Geralt) را می‌بینیم که در تعقیب یک گروه مرموز سارق جهش‌زاهای باارزش ویچرها، به این مکان می‌رود. طرفداران این بازی احتمالاً در ریمیک آن با محیطی بزرگتر روبرو خواهند شد، چراکه سی‌دی پراجکت اعلام کرده است که در ریمیک این اثر، رویکرد فضای جهان آزاد را به جای محیط هاب‌مانند در نظر گرفته‌اند. اما با توجه به رازداری آقای وبر نسبت به بازی بعدی این فرنچایز، باید منتظر ماند تا دید که The Witcher 4 ما را به کجا خواهد برد.

نسخۀ چهارم این فرنچایز، «اولین بازی این حماسۀ چندگانه» خواهد بود و احتمالاً شاهد مدرسه Lynx در آن خواهیم بود؛ یک دسته از ویچرها که عمدتاً در فن‌فیکشن‌ها از آن‌ها یاد شده است. به نظر می‌رسد که چندین سال تا انتشار The Witcher 4 فاصله داریم و حتی برای انتشار ریمیک نسخۀ اول زمان بیشتری را نیز باید صبر کرد. اعلام شده است که ریمیک بازی اول بعد از The Witcher 4 منتشر خواهد شد و بر پایۀ تکنولوژی همین اثر خواهد بود.

Edvard KenweyCorvoParham_ShDARKSIRENVisible bearded manScreaming Demon𝐆𝐄𝐑𝐀𝐋𝐓Ashen undead the bearerニマ・シャムス氏DanialRanjbarzadehEspressoامیر حسینAlirezapeyman3امیرvitto corleoneUNCLE ARTUR🤘Mohsenj74V3S3MIR

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید