تریلری کوتاه از گیم‌پلی بازی I.G.I Origins منتشر شد

15 آذر 1401 - 12:42

در ویدیویی که به‌تازگی از این اثر شوتر تاکتیکال، یعنی I.G.I Origins، منتشر شده است، می‌توان چشمه‌هایی از گیم‌پلی مخفی‌کاری و شوتر را مشاهده کرد.

استودیوی آنتی‌متر گیمز (Antimatter Games) در تریلر تازۀ I.G.I Origins، که آغاز کنندۀ احیای فرنچایز Project I.G.I است، روی نمایش بخش‌هایی از مراحل مختلف بازی تمرکز کرده است.

در ادامه شما را به تماشای گیم‌پلی I.G.I Origins دعوت می‌کنیم:

در تریلر 2 دقیقه‌ای نمایش داده شده، جزئیات تازه‌ای به چشم نمی‌خورد، اما طرفدران قدیمی این فرنچایز کلاسیک به‌خوبی حس می‌کنند که سازندگان برای حفظ گیم‌پلی مخفی‌کاری‌محور معروف این مجموعه تلاش زیادی کرده‌اند.

بازی I.G.I Origins ابتدا در سال 2019 معرفی شد و برای انتشار در 2021 برنامه‌ریزی شده بود. هرچند، در طول روند توسعۀ این عنوان، تأخیرهای زیادی به وجود آمد که به احتمال زیاد کوید 19 یکی از تأثیرگذارترین اتفاقات در این امر بود.

اولین تریلر گیم‌پلی بازی در مهرماه امسال منتشر شد که علاوه بر نمایش شکل گیم‌پلی I.G.I Origins، نورپردازی و سایه‌ها، سلاح‌های مختلف، المان‌های مخفی‌کاری و موارد دیگر را نشان می‌داد.

بازی I.G.I Origins برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. هنوز نسخه‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 معرفی نشده‌اند، اما به احتمال زیاد دارندگان کنسول‌های نسل نهمی هم می‌توانند به تجربۀ آن بپردازند.

نظر شما دربارۀ این تریلر چیست؟

PlayStation Studios PS5matrix4221489jiamojiBlackyEspressoVisible bearded manعمو فیل کبیرAshen undead the bearerPARASITE EVE 2🤘Mohsenj74Amir Ringo#ONLY_PS5امید وارامیرهادی صفاییvitto corleoneKHEDER_Pro_GamerjokerA.k_RockAMFisGONEmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید