حدود 40 الی 50 بازی در The Game Awards نمایش خواهند داشت

13 آذر 1401 - 21:22

رویداد The Game Awards 2022 در همین نزدیکی است و با افزایش شایعات مختلف، جزئیات جدیدی از مراسم مذکور در حال تایید شدن است.

یکی از بزرگترین عناصر The Game Awards در هر سال، به‌روزرسانی‌ها و اعلامیه‌های جدیدی است که از بازی‌ها ارائه می‌‌شود. جف کیلی (Geoff Keighley)، تهیه‌ کننده و مجری این رویداد، اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه کرده است.

پیش از این، کیلی گفته بود که بیش از 50 بازی در این رویداد حضور خواهند داشت. حالا جف کیلی در Reddit می‌گوید که تنها 30 الی 40 بازی در مراسم حضور دارند که تعداد زیادی از آن‌ها معرفی‌‌های جدید خواهد بود. کیلی همچنین می‌گوید که اگرچه تریلرهای سینماتیک زیادی در مراسم وجود دارد، اما رویداد در زمینه نمایش گیم‌پلی نیز غنی خواهد بود. او همچنین در اظهارنظری جداگانه گفت که به دلیل ترکیب قوی از اطلاعیه‌ها و محتوا، مدت‌ها بود که چنین احساس خوبی نسبت به یک نمایش نداشته است:

من خیلی هیجان‌زده هستم. امسال حس خوبی دارد. ما هزاران طرفدار را همراه خود داریم، مجموعه‌ای بسیار قوی از اطلاعیه‌ها و محتوای جدید را آماده کرده‌ایم و در کل، نمایش خوبی را آماده می‌کنیم. اگر بتوانیم سورپرایزهای خود را حفظ کنیم (منظور لو نرفتن اطلاعات است)، شب بسیار سرگرم کننده‌ای خواهد بود! مدت زیادی بود که نسبت به یک نمایش، چنین احساس خوبی نداشتم.

تاکنون حضور Tekken 8 در رویداد 19 آذر (8 دسامبر) تایید شده است و 505Games نیز عنوان جدیدی را در این رویداد معرفی خواهد کرد. در همین حال، حضور Final Fantasy 16 نیز در The Game Awards امسال تایید شده است. شایعات حضور چندین عنوان دیگر از جمله بازی بعدی هیدئو کوجیما، Star Wars Jedi: Survivor، Diablo 4 و یک بازی جدید از سری Crash Bandicoot نیز به گوش می‌رسد. با این حال، معرفی بازی بعدی ندررلم استودیو (NeatherRealm Studios) در این رویداد رسما تکذیب شد.

BoogimanMr.BadGuyDARKSIRENKOld_axeV3S3MIRPs4gamer18امینanimals𝑱𝑰𝑵𝑿masoud pc gamerOldman1973🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉امیرVisible bearded manEspressoهادی صفاییگیمر غمگینscorpionesMax22more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید