تیم لیمینگتون یوبیسافت روی یک آی‌پی جهان آزاد جدید AAA کار می‌کند

13 آذر 1401 - 20:13

اخیراً چندین آگهی شغلی از استودیوی یوبیسافت لیمینگتون (Ubisoft Leamington) منتشر شده‌اند که به یک آی‌پی جهان آزاد جدید اشاره دارند.

طبق چندین آگهی شغلی منتشر شده در وب‌سایت رسمی یوبیسافت لیمینگتون، این تیم در حال کار بر روی یک آی‌پی جهان آزاد جدید است. طبق این اعلامیه، این استودیو به‌دنبال استخدام یک طراح ارشد مراحل، آرتیست مفهومی شخصیت، آرتیست ارشد جلوه‌های ویژه، آرتیست پوشش گیاهی و موارد دیگر است. در جلوی عنوان تمام این جایگاه‌های شغلی، عبارت “NEW IP” ذکر شده است.

یوبیسافت لیمینگتون پیش از آن‌که در سال 2017 توسط یوبیسافت خریداری شود، تحت نام FreeStyleGames زیرمجموعۀ اکتیویژن (Activision) بوده و در گذشته در ساخت عناوینی چون Tom Clancy’s The Division 2 و Starlink: Battle Atlas همکاری کرده است.

جزئیات مهمی از آی‌پی جدید یوبیسافت لیمینگتون در این آگهی شغلی به چشم می‌خورد. در این اعلامیه اشاره شده است که شاهد یک تجربۀ جهان آزاد جدید و «شامل چالش‌های مهیجی خواهیم بود که هنوز در صنعت گیمینگ به آن‌ها پرداخته نشده است.» با این اوصاف، به نظر می‌رسد با اثری جهان آزاد طرف هستیم که نظیرش را در سال‌های گذشته ندیده‌ایم. همچنین گفته شده است که این «آی‌پی بزرگ آیندۀ عناوین AAA» خواهد بود. همچنین، اشاره شده است که این پروژه در حال حاضر مراحل ابتدایی توسعه را سپری می‌کند و به همین دلیل، در حال استخدام نیرو است.

در بخشی دیگر از آن به شخصیت‌های واقع‌گرایانه اشاره شده است که هم قابل‌بازی هستند و هم بازیکن رابطۀ عاشقانه با آن‌ها برقرار می‌کند. ظاهراً احساسات و عمق شخصیتی این بازی نسبت به هر بازی دیگری از یوبیسافت در درجۀ بالاتری قرار می‌گیرد. به نظر می‌رسد که یوبیسافت از همه‌نظر اطمینان زیادی به این آی‌پی جدید دارد.

در کنار ما، شما جزوی از یک تیم بسیار بااستعداد خواهید بود که در سدد خلق یک جهان آزاد جدید برای مخاطبانمان است، چراکه ما در تلاش برای ساخت موفقیت‌آمیز آی‌پی بزرگ بعدی یوبیسافت هستیم.

– توضیحات آگهی استخدام برای آرتیست مفهومی شخصیت

علاوه بر آن، به داده‌های پوشش گیاهی واقع‌گرایانه و زیست‌بوم‌ها در محیط بازی نیز اشاره شده است. بنابراین، ظاهراً این آی‌پی جدید شامل زیست‌بوم‌های مختلفی برای اکتشاف خواهد بود.

از قرار معلوم، یوبیسافت در ساخت این اثر جهان آزاد جدید جاه‌طلبانه وارد عمل شده و المان‌های اکتشاف‌نشدۀ این صنعت را در نظر گرفته است.

نظر شما در این باره چیست؟

Amir RingoDARKSIRENWizard of Rigaامینگیمر غمگینParham_Sh🤘Mohsenj74Porfosor🇮🇷Max22PaprikaTemorامیرKasMarof

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید