پوسترهای تازه فیلم John Wick 4

13 آذر 1401 - 10:27
فیلم John Wick 4

به تازگی دو پوستر تازه برای فیلم John Wick 4 منتشر شده که کیانو ریوز را در مرکز آن‌ها می‌توان مشاهده کرد.

در کامیک کان برزیل ۲۰۲۲، کیانو ریوز (Keanu Reeves) برای صحبت با طرفداران در مورد فیلم جان ویک ۴ (John Wick 4) به روی صحنه آمد و دو پوستر تازه برای این فیلم را برای حضار به نمایش در آورد.

یکی از پوسترهای تازه منتشر شده برای فیلم «جان ویک ۴»، شخصیت اصلی را نشان می‌دهد که در مرکز یک طراحی درخشان و هنری قرمز رنگ قرار دارد و لقب بابا یاگا نیز بر روی آن دیده می‌شود. دیگر پوستر منتشر شده نیز خود کیانو ریوز را در نشان می‌دهد که به جای کروات، ساعتی شنی پر از گلوله دارد. این پوسترهای تازه را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

فیلم John Wick 4
فیلم John Wick 4

علاوه بر کیانو ریوز، از جمله دیگر بازیگران فیلم «جان ویک ۴» می‌توان به ایان مک‌شین (Ian McShane)، لنس ردیک (Lance Reddick)، بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgård)، شمیر اندرسون (Shamier Anderson)، دانی ین (Donnie Yen)، هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) و اسکات ادکینز (Scott Adkins) اشاره کرد.

سکان کارگردانی این فیلم را چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) در دست دارد. فیلم «جان ویک ۴» قرار است در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر

Amir RingoK1100ニマ・シャムス氏jokerگیمر غمگینMetal Gear Solid 3: Snake EaterAmir :))امیرTUPACWrestlerMehran.BaPaprikaDaniyal Bleszinskiata.expressعلیV3S3MIRvafadarKratos

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید