جف کیلی: هیچوقت تا این حد درباره مراسم The Game Awards احساس خوبی نداشتم

12 آذر 1401 - 21:13

مجری همیشگی مراسم The Game Awards می‌گوید که طرفداران باید منتظر خبرهای خوش زیاد و معرفی‌های فراوان از بازی‌های مورد انتظار باشند.

مراسم TGA امسال به‌زودی و در پنجشنبۀ پیش رو، یعنی هشتم دسامبر به‌ تاریخ میلادی برگزار می‌شود و پیشاپیش، جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری باسابقۀ ویدیوگیم، پستی در شبکۀ اجتماعی ردیت منتشر کرد تا به برخی از پرسش‌های طرفداران پاسخ بدهد. به گفتۀ او، امسال در مراسم بازی سال شاهد حضور حدود 30 تا 40 بازی هستیم که قرار است از محتوای جدید خود رونمایی کنند؛ همچنین، تعداد قابل قبولی از عناوین جدید هم برای اولین‌بار معرفی خواهند شد.

روز جمعه او نوشت:

من خیلی هیجان‌زده‌ام. دربارۀ امسال هم حس خوبی دارم؛ هزاران طرفدار حالا دوباره کنار ما هستند، به‌علاوه یک لیست بلندبالا از معرفی‌ها و محتوای جدید که همه نشان از یک نمایش خوب دارند. بنابراین خیلی خوشحالم؛ اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود و بتوانیم مقداری از غافلگیری‌هایی که آماده کردیم را به‌موقع نمایش دهیم، مطمئن باشید قرار است شب خیلی باحالی رقم بخورد. من تا حالا هیچوقت تا این حد احساس خوبی دربارۀ یک مراسم نداشتم.

جف کیلی در پاسخی دیگر ادامه داد:

فکر نمی‌کنم تریلرهای از پیش آماده شدۀ زیادی داشته باشیم؛ چندتایی هستند که من یادم می‌آید اما در کل قرار است گیم‌پلی زیادی ببینید.

امسال دیگر خبری از بخش پیش‌نمایش مراسم نیست و به‌جای آن، «نمایش افتتاحیه» را شاهد هستیم که قبل از مراسم اصلی، قرار است کلی تریلر معرفی هیجان‌انگیز به‌ طرفداران نشان بدهد. البته یک بازی که می‌توانیم مطمئن باشیم در مراسم امسال حضور ندارد، اثر جدید استودیوی ندررلم (NetherRealm)، سازندۀ Mortal Kombat است که روز جمعه به هوادارانش گفته بود انتظار حضور یا معرفی جدیدی نداشته باشند. در عوض، به‌تازگی تأیید شده است که بازی Tekken 8 قرار است در TGA نمایشی داشته باشد. برخی منابع هم از احتمال معرفی بازی Crash Bandicoot Wumpa League خبر می‌دهند. در این میان، الکترونیک آرتس هم بی‌کار ننشسته و با توجه به تغییر پروفایل شبکه‌های اجتماعی‌اش، می‌توان انتظار حضور بازی Star Wars Jedi Survivor را هم داشت.

مراسم The Game Awards 2022 در روز پنجشنبۀ همین هفته و در تئاتر بزرگ مایکروسافت در لس آنجلس برگزار می‌شود. سال گذشته بازی تحسین شدۀ It Takes Two به کارگردانی جوزف فارس برندۀ بازی سال شد. به‌نظر می‌رسد که بازیکن‌های کلیدی دیگر مراسم شامل عناوین Alan Wake 2 ،Sonic Frontiers ،Star Wars Eclipse و Slitterhead بشوند.

Amir RingoChiefVahidvhbad flashDARKSIRENA,,shTemorred-eyed Banished Knightmahdi12345Visible bearded mangod of warسجاد فتوشاپیDanialRanjbarzadehامیر حسینA Slash🤘Mohsenj74V3S3MIRRoadiemrگیمر غمگینmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید