Miyamoto در مورد آینده ی سری بازی ۳D Mario می گوید

۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۱

توسعه دهنده ی افسانه ای ، آقای Shigeru Miyamoto به تازگی فرصتی را به دست آورده است تا درباره ی آینده ی سری بازی ۳D Mario صحبت هایی را انجام دهد.

آقای Miyamoto می گوید آن ها بازی Super Mario 3D World بر اساس بازی مورد تحسین قرار گرفته ی منتقدان کنسول دستی ۳DS ، یعنی Super Mario 3D Land شکل داده اند. او گفت دلیل انجام چنین کاری ، اطمینان یافتن از این که این بازی هنوز بیشترین شباهت را به عنوان Mario داشته باشد.

Miyamoto صحبت های خود را این چنین بیان می کند:

فکر می کنم یک حسی وجود دارد که بیان گر خوب عمل کردن بازی Mario 3D Land می باشد. بنابراین بدین خاطر تصمیم گرفتیم این بازی را بر روی Wii U عرضه کنیم. اما در حقیقت ، کاری که ما در حال تلاش برای انجام آن هستیم این است که ” آسان ترین راه برای انجام بازی های ماریو چیست؟” و قطعا ما سری بازی Super Mario Bros جدیدی را داریم که یک بازی sidescrolling جدید است و با این وجود  به خصوص انجام بازی برای مردمی که گیمر های مبتدی هستند ، آسان تر خواهد بود. بخش چند نفره شامل چهار بازیکن است. بدین ترتیب ما بازی هایی را همانند ستاره های دنباله دار در اختیار داریم.

ایشان در ادامه ی صحبت های خود افزودند:

کاری که ما برای ساخت Super Mario 3D Land انجام دادیم ، تلاشی برای ساخت یک بازی از سری بازی های Mario بود. ساخت بازی هایی ۳D Mario می تواند قشر عظیمی از مردم را به خود جلب کند. و این احساس به ما دست داد که با Super Mario 3D Land به آن به دست یافته ایم. کاری را که ما برای گسترش بازی انجام دادیم ، گسترده تر کردن بازی ۳D Mario در جهت تجربه ی قشر بیشتری از مردم بود. به همین دلیل ما این بار  Super Mario 3D World را انتخاب کرده ایم. اما قطعا در بخش تک نفره هم هنوز احتمالات زیادی وجود دارد که ما می توانیم در مورد آن تحقیقاتی را انجام دهیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید