شایعه: توسعه‌ی Assassin’s Creed Codename RED به مشکل خورده است

11 آذر 1401 - 23:31

این طور که به نظر می‌رسد بازی Assassin’s Creed Codename RED که در کشور ژاپن جریان دارد در روند توسعه‌ی خود با مشکلاتی مواجه شده است. در عین حال Assassin’s Creed Codename HEXE به تکمیل شدن پروژه نزدیک‌تر می‌شود.

اوایل امسال یوبی‌سافت (Ubisoft) طیف وسیعی از بازی‌های جدید Assassin’s Creed را معرفی کرد و آینده‌ی این فرنچایز طی سال‌های آتی را به طرفداران آن نشان داد. در حالی که بازی نسبتا کوچک Assassin’s Creed Mirage قرار است سال آینده عرضه شود، تکامل این فرنچایز با انتشار Assassin’s Creed Codename RED و Assassin’s Creed Codename HEXE و ورود آن به عصر Infinity آغاز خواهد شد.

حال گزارشی تازه منتشر شده که با استناد بر آن می‌توان گفت که روند توسعه‌ی این دو بازی به صورت ضد و نقیضی پیش می‌رود. در گزارشی منتشر شده از Insider Gaming، تام هندرسون (Tom Henderson) مدعی شده که Assassin’s Creed Codename RED که توسط یوبی‌سافت کبک توسعه می‌یابد در پشت صحنه با مشکلاتی مواجه شده است. شایعات حاکی از این هستند که سواستفاده در محیط کار ظاهرا باعث ترک این استودیو از سوی بسیاری شده است.

در همین حال هندرسون می‌گوید که Assassin’s Creed Codename HEXE که توسط یوبی‌سافت مونترال توسعه یافته در مرحله‌ی ایده‌پردازی با واکنش‌های بسیار مثبتی روبه‌رو شده و احتمالا خیلی زود فاز کامل توسعه را آغاز خواهد کرد. شایعات قبلی حاکی از این بودند که Assassin’s Creed Codename RED قرار است در سال 2024 و Codename HEXE در سال 2026 عرضه شوند. با این حال این مشکلات می‌توانند منجر به عرضه‌ی Codename RED در سال 2025 شوند.

البته هیچ کدام از این اطلاعات رسما توسط یوبی‌سافت تایید نشده، اما تام هندرسون پیش از این ثابت کرده که منبع بسیار قابل اطمینانی است. در هر صورت منتظر اخبار بیشتر در رابطه با آینده‌ی سری Assassin’s Creed بمانید.

Amir RingoLonesome guyامینKasMarofعلیChris redfieldهادی صفاییPaprikaDARKSIRENM.KhEA GAMERghostمحمدامین حیدریVisible bearded manامیرEspressoMgoodsニマ・シャムス氏ezio auditore da firenzeeꪖꪜꫀꪀᧁꫀ尺 ᣗᐡᣕᣕᕝᣗmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید