کراس‌ اوور Destiny 2 و Assassin’s Creed Valhalla تایید شد

11 آذر 1401 - 22:47

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) رسما از کراس اوور جدیدی بین بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2 رونمایی کرد که از تاریخ 6 دسامبر آغاز می‌شود.

از تاریخ 15 آذر (6 دسامبر)، آیتم‌های Assassin’s Creed Valhalla در Destiny 2 ظاهر می‌شوند، در حالی که لوازم تزئینی Destiny 2 نیز به Assassin’s Creed Valhalla راه پیدا می‌کنند. مطمئنا این یک کراس اوور عجیب و غریب برای طرفداران هردو بازی است، اما حداقل می‌تواند برخی از گیمرها را سرگرم کند.

در بازی Assassin’s Creed Valhalla، بازیکنان می‌توانند بسته‌ای با تم Destiny 2 خریداری کنند. مشخص نیست که این بسته چقدر هزینه خواهد داشت، اما با مجموعه‌های مختلف زره، شمشیر و اسکین‌های جدید عرضه می‌شود. علاوه بر این، یک بسته اسلحه نیز در دسترس خواهد بود که بر اساس کلاس‌های فرعی Destiny 2 است.

هر یک از این سلاح‌ها دارای امتیازات مختلفی در گیم‌پلی و افکت‌های سفارشی هستند. در طرف دیگر کراس اوور، بازیکنان Destiny 2 می‌توانند برای خرید یک کشتی با تم Assassin’s Creed به همراه Sparrow، Ghost و لوازم جدید به فروشگاه Eververse مراجعه کنند. همچنین زره‌های جدیدی برای بازی طراحی شده است. این کراس اوور آغاز فصل جدید Destiny 2 خواهد بود که از 6 دسامبر آغاز می‌شود.

آپدیت نهایی بازی Assassin’s Creed Valhalla شامل یک ماموریت جدید و غافلگیرکننده است که داستان Assassin’s Creed Mirage را به بازی مذکور متصل می‌کند. ماموریت The Last Chapter است که داستان شخصیت Eivor را به پایان می‌رساند.

بازی در تاریخ 29 آذر (20 دسامبر) از سرویس‌های PS Plus Extra و Premium/Deluxe خارج می‌شود، بنابراین توصیه می‌کنیم در صورت داشتن اشتراک، زودتر آن را تجربه کنید.

KratosDota2DARKSIRENJavadEA GAMER🤘Mohsenj74Visible bearded mangod of warghostشبح گیمفا 🏴Haj ClankParham_Shmasoud pc gamerMMYKINGmahdi12345امیرهادی صفاییSquatlatexꪖꪜꫀꪀᧁꫀ尺 ᣗᐡᣕᣕᕝᣗChris redfieldmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید