کوجیما خبرهای بدی برای طرفداران سری متال گیر سالید دارد

11 آذر 1401 - 19:52

مجموعۀ متال گیر سالید هنوز هم پس از سال‌ها مورد توجه طرفداران است ولی بازگشت به روزهای خوب سری دورتر از همیشه به‌نظر می‌رسد.

مدت‌هاست که طرفداران و غیر طرفداران، کوجیما را با مرموزبازی‌های همیشگی‌اش می‌شناسند و غافلگیری‌های بی‌موقع. همین موضوع هم باعث می‌شود هر حضوری که او در شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌کند، محل حدس و گمان و تئوری‌سازی‌های راست و دروغ فراوان باشد. بخش عظیمی از این تئوری‌ها البته در سال‌های اخیر پیرامون سری Metal Gear Solid می‌چرخیدند که هنوز پس از سال‌های سال کانون توجه بخش عظیمی از گیمرها است. هرچه که باشد، این مجموعۀ طلایی بود که هیدئو کوجیما را به افسانه‌ای که امروز هست تبدیل کرد.

آخرین شماره از سری در سال 2015 و با نام Metal Gear Solid V: The Phantom Pain منتشر شد. پس از آن، او و کونامی راه‌شان را از یکدیگر جدا کردند اما این حادثه هم باعث نشد تا شایعات پیرامون ساخت یک شماره جدید و یا مخصوصاً یک بازسازی از نسخه‌های قدیمی از بین بروند. چندی پیش خبر موثقی منتشر شده بود که در آن شایعۀ ساخت بازسازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater توسط استودیوی چینی Virtuos قوت بیش‌تری به خود می‌گرفت. حالا اما، به‌نظر می‌رسد که حجم سرسام‌آور صحبت‌ها و درخواست‌ها دربارۀ این پروژه‌های نامشخص، به‌قدری کوجیما را آزرده‌اند که او مجبور شده در پادکست صوتی خود یک‌بار برای همیشه، راستش را بگوید.

وب‌سایت GameRant خبر می‌دهد که در جریان آخرین قسمت از پادکست صوتی او با نام Brain Structure، کوجیما اذعان می‌کند هیچ راهی برای ساخته شدن دنبالۀ دیگری برای سری با حضور او وجود ندارد و به‌عنوان افرادی بزرگ‌سال، باید این واقعیت توسط دوست‌داران قبول شود. با این‌وجود، او از لطف و درخواست‌های زیاد طرفداران ممنون است.

البته این تنها شایعه‌ای نبود که او رد می‌کند؛ حدس و گمان‌هایی پیرامون ساخته شدن دنبالۀ بازی Death Stranding برای پلتفرم گوگل استدیا و هم‌چنین، نقش داشتن او در روند توسعۀ بازی ترسناک Abandoned نیز وجود داشتند که سرانجام آن‌ها را «غیرمنطقی» خواند.

KasMarofAmir Ringo#ONLY_PS5ChiefDARKSIRENVisible bearded manامیر حسینMahan Rostamighostmohammad reza gamerMetal Gear Solid 3: Snake Eatermitia KaramazovLonesome guyPorfosor🇮🇷monika.sheydaBlackmarshesمحمدامین حیدریگیمر غمگینAlirezaEA GAMERmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید