کارگردان The Darkness به تیم توسعه‌ی Indiana Jones پیوست

10 آذر 1401 - 23:55

آقای جنس اندرسون (Jens Anderson)، کارگردان بازی‌های The Darkness و Chronicles of Riddick، به عنوان طراح ارشد به تیم توسعه‌ی Indiana Jones در استودیوی ماشین‌گیمز (MachineGames) پیوسته است. اندرسون پیش از این تجربه‌ی کار کردن روی یک بازی لغو شدن از Indiana Jones در لوکاس‌آرتس (LucasArts) را دارد.

اندرسون به عنوان کارگردان طراح روی این پروژه کار خواهد کرد. او در کنار کارگردان خلاق این بازی که پیش از این روی بازی‌های Wolfenstein کار کرده بود مشغول به کار خواهد شد. اندرسون هم‌چنین به عنوان یک طراح آزاد پیش از این با ماشین‌گیمز همکاری کرده بود. در مجموع بیش از 20 توسعه‌دهنده که روی بازی The Darkness در سال 2007 کار کرده بودند بخشی از تیم توسعه‌ی Indiana Jones هستند.

به علاوه اندرسون یک دهه پیش بخشی از لوکاس‌آرتس هم بود و بر روی یک بازی لغو شده از Indiana Jones کار کرده بود. از زمان ترک لوکاس‌آرتس، اندرسون بازی مستقل برنده‌ی بفتای Yoku’s Island Express را خلق کرده است. او در بیانیه‌ای در مورد پیوستن به ماشین‌گیمز گفت:

من قدم بزرگ بعدی را برداشتم و آن پیوستن به ماشین گیمز به عنوان کارگردان طراحی Indiana Jones است. این هم‌چنین برای من حکم رستگاری را دارد. در سال 2009 در سان فرانسیسکو من به عنوان طراح ارشد به تیم توسعه‌ی Indiana Jones پیوستم، اما آن بازی لغو شد. حالا فرصت دارم که کاری که می‌خواستم را انجام دهم و این بار با دوستانی هستم که پیش از این با آن‌ها کار کرده‌ام.

من به شدت در مورد پروژه‌ای که داریم می‌سازیم هیجان‌زده هستم. با یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های تاریخ، یکی از بزرگ‌ترین ناشران جهان و یک استودیوی شگفت‌انگیز به نام ماشین‌گیمز. این بازی قرار است بسیار ویژه باشد.

بازی Indiana Jones که در ژانویه‌ی 2021 معرفی شد قرار است داستانی کاملا جدید از این شخصیت را روایت کند. کمی قبل‌تر تاد هاوارد (Todd Howard) هم گفته بود که Indiana Jones قرار است اثری منحصر به فرد باشد.

Amir RingoامینChiefDota2Sami 227Ashen undead the bearerDARKSIRENCaptainVisible bearded manاینسایدر پرتقالMmfb🦁🌞🏴...Eternal...🤘Mohsenj74Necromorphamir_hasanpoorگیمر غمگینPlaystation Tvitto corleoneMasuod EnayatiMr.BadGuy

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید