ایده‌های جیمز کامرون برای فیلم‌های Avatar 6 و Avatar 7

10 آذر 1401 - 13:00

با وجود این که زمانی تا اکران فیلم Avatar 2 باقی نمانده است، اما جیمز کامرون برای Avatar 6 و Avatar 7 نیز ایده‌هایی در ذهنش دارد.

جیمز کامرون (James Cameron) افسانه‌ای سینما در سال 2009 فیلم Avatar را ساخت که هنوز هم به عنوان پرفروش‌ترین پروژه سینمایی تمام تاریخ شناخته می‌شود. او از همان زمان نیز برنامه ساخت 5 فیلم از این فرنچایز را در ذهن داشت که پس از سال‌ها انتظار سرانجام به زودی می‌توانیم شاهد اکران نخستین دنباله آن تحت عنوان The Way of Water باشیم.

با این حال به نظر می‌رسد که ایده‌های جیمز کامرون برای 5 فیلم از آواتار کافی نبوده و او علاقه دارد تا در صورت امکان بتواند آواتار 6 و آواتار 7 را نیز کارگردانی نماید.

او در طی مصاحبه با خبرگزاری هالیوود ریپورتر فاش کرده که موفقیت دنباله‌های آواتار می‌تواند سرنوشت این فرنچایز را مشخص نماید.

فکر می‌کنم که حتی با وجود عدم برآورده کردن انتظارات ما در گیشه اما همچنان سه‌گانه آواتار را تکمیل نماییم. با این حال باید بگویم که باقی پروژه‌های این فرنچایز وابسته به میزان استقبال مردم از دنباله‌ها خواهد بود. به عقیده من 5 دنباله بهتر از 4 تا خواهد بود. 4 دنباله بهتر از 3 عدد خواهد بود و 3 دنباله بهتر از 2 عدد خواهد بود.

او در ادامه فاش کرده که شاید از نظر فیزیکی و به سبب کهولت سن نتواند که داستان این فرنچایز را تا سال‌های طولانی ادامه دهد. زیرا اگر آواتار 5 اکران شود، تا آن زمان به سنی حدود 89 سال خواهد رسید. با این حال در صورت موفقیت دنباله‌های دوم و سوم این فرنچایز، او اشتیاق لازم برای آموزش افرادی کارکشته و کاربلد برای ادامه پروژه‌های آواتار را پیدا خواهد کرد.

جیمز کامرون در حالی این صحبت‌ها را به میان آورده که فیلم‌برداری Avatar 3 پایان یافته و تیم او برای ساخت Avatar 4 در حال آمادگی می‌باشند. کمپانی دیزنی پس از خرید فاکس، سرمایه‌گذاری عظیمی را بر روی فرنچایز آواتار انجام داده و به نظر می‌رسد که جیمز کامرون برای تحقق ایده‌های خود بسیار مصمم می‌باشد. با این حال طبق گفته‌های او، فیلم‌های پیش روی این فرنچایز باید موفقیتی بسیار بزرگ و تاریخی را رقم بزنند تا او بتواند روی Avatar 6 و Avatar 7 کار نماید.

فیلم مورد انتظار Avatar: The Way of Water در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) اکران خواهد.

منبع: کولایدر

Amir Ringoata.expressDARKSIRENMgoodsBoogimanLone wolf🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉????علیOldman1973Kratosニマ・シャムス氏هادی صفاییmohammad reza gamer

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید