نقدها و نمرات فصل اول سریال Willow

10 آذر 1401 - 11:02
فصل اول سریال Willow

منتقدان نظرات نسبتا خوبی درباره فصل اول سریال Willow داشتند و نمرات خوبی به آن داده‌اند.

سریال ویلو (Willow) جدیدترین سریال سرویس آنلاین دیزنی پلاس به شمار می‌رود که بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۸۸ میلادی ساخته شده و در آن،‌ بار دیگر وارویک دیویس (Warwick Davis) نقش اصلی را بازی می‌کند.

منتقدان بر این باور هستند که سریال «ویلو» به خوبی توانسته داستان این فرنچایز را گسترش بدهد و در عین حال، اشاره‌های دلنشینی نسبت به فیلم اصلی داشته باشد. مطمئنا کسانی که از تماشای فیلم اول لذت برده‌اند، از تماشای این سریال نیز خشنود خواهند شد.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۴۳ نقد برای سریال «ویلو» منتشر شده که امتیاز ۸۴ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۰ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۲۲ نقد است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد فصل اول این سریال را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره فصل اول سریال Willow

  • راتن تومیتوز | ۴۳ نقد – امتیاز ۸۴ درصد
  • متاکریتیک | ۲۲ نقد – امتیاز ۷۰ از صد
سریال Willow
سریال Willow

«100/100 Collider | منتقد: مگی بوچلا»

سریال «ویلو» اثری منحصربه‌فرد به شمار می‌رود که توانسته به عنوان سریالی فانتزی خواسته‌های طرفداران را برآورده سازد.

«90/100 Decider | منتقد: مگان اوکیف»

سرانجام دنباله‌ای برای فیلم «ویلو» ساخته شد که توانست حماسه دوست‌داشتنی آن را ادامه بدهد. این سریال تازه از سرویس آنلاین دیزنی پلاس،‌ خنده‌دار و مسحورکننده است و توانسته لذت منابع خودش را به خوبی در بر بگیرد.

«80/100 Variety | منتقد: جاشوا آلستون»

نقش‌آفرینی بازیگران نقطه قوت سریال «ویلو» به شمار می‌رود و در این میان نیز وارویک دیویس توانسته بدرخشد و این سریال را به اثری فراتر از ژانر فانتزی سوق بدهد.

«70/100 RogerEbert | منتقد: کلینت ورثینگتون»

هر کدام از بازیگران سریال «ویلو» چه به صورت جداگانه و چه در کنار یکدیگر، فرصت درخشش پیدا کرده‌اند اما زمانی که داستان تمرکز خودش را از روی کاراکترهای دوست‌داشتنی بر می‌دارد و روی ماجراجویی قرار می‌دهد، آن جنب و جوش خودش را از دست می‌دهد.

«67/100 IndieWire | منتقد: استیو گرین»

از لحاظ جلوه‌های بصری، موضوعی و معنوی، سریال «ویلو» موفق شده تا فضایی برای خودش ایجاد کند که بر طبق فرمول‌های مورد انتظار ژانر فانتزی یا نکات ریز فیلم‌های دهه‌های قبل نیست. با این حال، سریال برای دست یافتن به آنجا سفری طولانی را پشت سر می‌گذارد.

«60/100 The Guardian | منتقد: جک سیل»

سریال «ویلو» به خوبی توانسته تا این داستان کلاسیک را برای بیننده‌های امروزی بروزرسانی کند، حتی اگر بسیاری از افراد این فیلم کلاسیک را به یاد نداشته باشند.

«60/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دن فینبرگ»

سریال «ویلو» اثری کاملا در حد متوسط به شمار می‎‌رود که با ارائه جلوه‌های ویژه برجسته و برخی جنبه‌های به روز شده، سعی دارد تا لحظات خاطره‌انگیزی را برای طرفداران فیلم اصلی به ارمغان بیاورد. با این حال، این سریال نتوانسته درون مایه و صدای فیلم اصلی را درون خودش جای بدهد و همین نیز آن را با مشکل مواجه کرده است.

«60/100 Rolling Stone | منتقد: آلن سپین‌وال»

سریال «ویلو» واقعا اثر عجیبی است چراکه اصلا نمی‌داند چه نوع سریالی می‌خواهد باشد یا اینکه بیننده‌ها از آن چه چیزی می‌خواهند. گاهی اوقات این سریال سرگرم‌کننده است اما در کل، اثری ناهموار به شمار می‌رود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید