پوستر فصل سوم انیمه سریالی One-Punch Man

9 آذر 1401 - 16:02
فصل سوم انیمه سریالی One-Punch Man

فصل سوم انیمه سریالی One-Punch Man در حال ساخت است و به تازگی پوستری از آن منتشر شده است.

دومین فصل از انیمه سریالی مرد تک مشتی (One-Punch Man) حدود سه سال پیش به پایان رسیده بود و از آن زمان نیز طرفداران مشتاقانه منتظر ساخت فصل سوم این انیمه سریالی جذاب و محبوب بودند. سرانجام چندین ماه پیش بود که ساخت فصل سوم این اثر به صورت رسمی تایید شد.

به دنبال تایید ساخت فصل سوم انیمه سریالی «مرد تک مشتی»، به تازگی پوستری نیز برای آن توسط طراحی به نام چیکاشی کوبوتا (Chikashi Kubota) منتشر شده است که در آن، دو شخصیت سایتاما و گارو پشت به یکدیگر دیده می‌شوند. با این حال، این پوستر هیچ اطلاعات بیشتری در مورد فصل سوم نمی‌دهد. این پوستر تازه را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

فصل سوم انیمه سریالی One-Punch Man
فصل سوم انیمه سریالی One Punch Man

انیمه سریالی «مرد تک مشتی» داستانی فردی به نام سایتاما را روایت می‌کند که می‌تواند هر حریفی را تنها با یک مشت شکست بدهد. او که از این توانایی بسیار زیاد خودش خسته شده، تصمیم می‌گیرد تا حریفی را پیدا کند که بتواند او را به چالش بکشد.

این انیمه سریالی بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شده و علاوه بر آن نیز چندین بازی ویدیویی بر اساس آن تولید شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی One-Punch Man: A Hero Nobody Knows اشاره کرد.

علاوه بر ساخت فصل سوم انیمه سریالی «مرد تک مشتی»، فیلمی لایو اکشن نیز بر اساس آن در دست توسعه قرار دارد که نویسندگی فیلم‌نامه آن را نویسنده‌های فیلم ونوم (Venom) یعنی اسکات روزنبرگ (Scott Rosenberg) و جف پینکر (Jeff Pinker) برعهده دارند. جاستین لین (Justin Lin) نیز به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است.

در حال حاضر تاریخی برای پخش فصل سوم انیمه سریالی «مرد تک مشتی» اعلام نشده است.

منبع: ign

اریاUNCLE ARTURامینata.expressMorteza????RoadieCaptainLucciola Balladsefirot2011masoud pc gamerAMFisGONELone wolfO2

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید