ویدیو: دو حالت جدید به بازی Gotham Knights اضافه شد

9 آذر 1401 - 14:52

شعبه‌ی مونترئال برادران وارنر (WB Games Montreal) تریلری منتشر کرده است که دو حالت بازی Gotham Knights با نام‌های Heroic Assualt و Showdown را نمایش می‌دهد.

نخستین به‌روزرسانی بزرگ این عنوان که دو حالت کوآپ جدید را به بازی اضافه می‌کند، هم‌اکنون قابل دریافت است. در حالت نخست که Heroic Assault نام دارد، چهار بازیکن همراه یکدیگر می‌شوند و در راه‌های زیرزمینی شهر گاتهام (Gotham City) به جنگ دشمنانشان می‌روند. دیگر حالت بازی Showdown است. در این حالت، دو بازیکن با همکاری یکدیگر به نبرد با باس‌فایت‌های قبلی بازی می‌پردازند، با این تفاوت که این بار شکست این دشمنان چالش‌برانگیزتر خواهد بود.

تریلر منتشرشده در ادامه قابل مشاهده است:

Heroic Assault دارای 30 طبقه است. جذابیت این حالت از آنجا شروع می‌شود که استارو (Starro) با استفاده از شخصیت من بت (Man-Bat) به ابرقهرمانان بازی حمله‌ور می‌شود. مورد ذکرشده پس از اتمام پرونده‌ی پنجم قرار دارد.

در حالت Showdown نیز بازیکنان با شرورهایی چون آقای فریز (Mr Freeze)، کلی فیس (Clayface)، تالیا الغول (Talia al Ghul) و هارلی کویین (Harley Quinn) مواجه می‌شوند که هر کدامشان از قدرت بالاتری برخوردارند. شکست این باس‌فایت‌ها اگرچه دشوار است، اما دستاوردهای مهمی را نصیبتان می‌کند. به ازای شکست هر یک از شخصیت‌های یادشده، شما نوع Legendary طرح ساخت ابزار، پوشش ابرقهرمانان و پوسته‌ی Batcycle را دریافت می‌کنید.

بازی Gotham Knights هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.

Amir RingoDARKSIRENEA GAMERbad flashghostامیر حسین

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید