پوسترهای جدیدی از فیلم Avatar 2 منتشر شد

7 آذر 1401 - 15:00

پوستر برخی از شخصیت‌های فیلم مورد انتظار Avatar 2 به کارگردانی جیمز کامرون منتشر شد.

طرفداران کارگردان افسانه‌ای سینما یعنی جیمز کامرون (James Cameron) پس از سال‌ها انتظار می‌توانند به زودی شاهد اکران دنباله پرفروش‌ترین فیلم تاریخ تحت عنوان Avatar: The Way of Water باشند که قرار است انقلابی را در جلوه‌های ویژه سینمایی رقم زده و باعث شگفتی بینندگانش بشود.

این دنباله که مدت زمانی معادل 3 ساعت و 10 دقیقه خواهد داشت، سال‌ها پس از اتفاقات فیلم آواتار در سال 2009 جریان دارد. جایی که جیک و نیتری پس از نبرد بزرگی که تجربه کردند، یک خانواده را برای خود شکل داده و به زندگی آرام خود مشغول هستند. با این حال زمانی که سر و کله یک تهدید جدید و بسیار خطرناک پیدا می‌شود، آن‌ها مجبور می‌شوند تا به مناطق جدیدی از سیاره پاندورا سفر کرده و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی را رقم بزنند.

فروش این دنباله مورد انتظار در سینما می‌تواند آینده این فرنچایز جیمز کامرون را تعیین نماید. دنباله‌ای که پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های آن منتشر شده و در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید.

فیلم Avatar: The Way of Water که از بازیگرانی همچون سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)، استیون لانگ (Stephen Lang)، کیت وینسلت (Kate Winslet) و دیلیپ رائو (Dileep Rao) بهره می‌برد، در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

Parham_ShDARKSIRENهادی صفاییامیرニマ・シャムス氏V3S3MIR

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید