انتشار تریلر سریال 1923 با هنرنمایی هریسون فورد و هلن میرن

7 آذر 1401 - 14:00

تریلر سریال 1923 که مرتبط با مجموعه‌های 1883 و Yellowstone می‌باشد و از زوج هریسون فورد و هلن میرن بهره می‌برد، منتشر شد.

کمپانی پارامونت پیکچرز در سال 2018 با ساخت مجموعه تلویزیونی Yellowston یک فرنچایز وسترن را آغاز نمود که با 1883 در سال 2021 ادامه یافت و حال نوبت به سریال جدیدی تحت عنوان 1923 رسیده که از زوج هریسون فورد (Harrison Ford) و هلن میرن (Helen Mirren) به عنوان نقش‌های اصلی بهره می‌برد.

این مجموعه تلویزیونی که دنباله‌ای بر 1883 بوده و پیش درآمد Yellowstone محسوب می‌شود، روایت‌گر دوران رکود اقتصادی ایالات متحده آمریکا بوده که باعث شده تا آمار جرم و جنایت و دزدی سر به فلک بکشد. در این بین اما مزرعه یلواستون در خطر حمله مهاجمین قرار گرفته و صاحبان آن باید خود را برای یک رویارویی بسیار خطرناک آماده نمایند.

این فرنچایز وسترن و درام که تاکنون با استقبال گسترده‌ای از سمت مخاطبین مواجه شده است، با سریال 1923 ادامه خواهد یافت. مجموعه‌ای که در ادامه می‌توانید تریلر آن را مشاهده نمایید.

مانند باقی مجموعه‌های این فرنچایز، تیلور شریدان (Taylor Sheridan) همچنان وظیفه تهیه‌کنندگی 1923 را بر عهده دارد. مجموعه‌ای که از بازیگرانی همچون سباستین روشه (Sebastian Roché)، جیمز بج دیل (James Badge Dale)⁨، مارلی شلتن (Marley Shelton)، برایان گراتی (Brian Geraghty)، رابرت پاتریک (Robert Patrick) و جروم فلین (Jerome Flynn) بهره می‌برد.

سریال 1923 در تاریخ 18 دسامبر (27 آذر) در آمریکا و 19 دسامبر (28 آذر) در اروپا از طریق سرویس پارامونت‌پلاس پخش خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: کولایدر

DARKSIRENPorfosor🇮🇷Amir :))

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید