هنرمند فرنچایز‌های Starfox و F-Zero مشغول خلق یک بازی جدید است

6 آذر 1401 - 23:30

هنرمند اصلی دو فرنچایز Starfox و F-Zero یعنی Takaya Imamura مشغول ساخت یک بازی جدید به عنوان توسعه‌دهنده‌ای مستقل است. این بازی بر اساس سری مانگای خود Imamura یعنی Omega 6 خواهد بود.

آقای Takaya Imamura که سال گذشته پس از سه دهه نینتندو را ترک کرد، این هفته اولین مانگای خود با نام Omega 6 را معرفی و منتشر کرد. این مانگا در حال حاضر فعلا فقط در کشور فرانسه قابل خریداری است. مدت کوتاهی پس از عرضه‌ی این مانگا، Imamura اعلام کرد که اقتباس آن در قالب یک بازی ویدیویی به نام Omega 6 The Video Game در استودیوی ژاپنی Happy Meal مشغول توسعه بوده و در سال 2023 برای سوییچ منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی سایت ژاپنی 4gamer، بازی ویدیویی این مانگا یک بازی ماجرایی‌ متن‌محور ساده خواهد بود و بازیکنان در برخی از لحظات نبرد بازی هم قابلیت کنترل شخصیت اصلی را دارند. Omega 6 The Video Game یک داستان اصلی هم خواهد داشت که بر اساس جهان مانگای آن نوشته شده است. مانگای Omega 6 در مورد دو نفر به نام Thunder و Kaira که برای یافتن سیاره‌ای برای جایگزینی زمین به فضا سفر می‌کنند.

آخرین بازی Imamura در نینتندو بازی Starfox سال 2016 بود که با همکاری استودیوی PlatinumGames توسعه یافته بود. این هنرمند مسئول خلق برخی از مشهورترین شخصیت‌های تاریخ نینتندو مثل Fox McCould و Captain Falcon است.

Parham_ShVisible bearded manDARKSIRENLonesome guyCaptainJavad

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Fox Mccloud و Captain Falcon دو تا از مهم ترین شخصیت های تاریخ نینتندو که سال ها جدا از بازی های خودشون باعث زیباتر شدن بازی Super smash bros هم شدن. حیف که الان بازیاشون داره خاک میخوره و جاشون رو سوییچ خالیه.

    امیدوارم بازی جدید ایشون موفق بشه.

    • sonicer گفت:

      نینتتندو اینقدر شخصیت داره که این شخصیتها چندان به چشم نیان. اما بعد f-zero gx که روی گیم کیوب موفق نبود، کلا نینتندو انداختش کنار. چون برای هارد کور گیمرها مناسبه و هیچوقت فرانچایز پرفروشی نبوده.