Indie Game Challenge 2011 از مهر 89 آغاز می شود

۱۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۸

رقابت های Indie Game Challenge که در آن بازی سازان مستقل , ساخته هایشان را به نمایش می گذارند و در انتها بهترین بازی و ایده برنده جایزه ی 100,000 دلاری می شود , در مهر ماه امسال برگزار می شود در ایالات متحده آمریکا برگزار خواهد شد.

این مسابقات معتبرترین تورنمنت مربوط به بازی های مستقل است که هر ساله برگزار می شود و در آن ایده های برتر به نمایش گذاشته می شوند و توسط ناشر های بزرگ صنعت بازی های کامپیوتری کشف می شوند. به طور مثال از 12 فینالیست دوره ی 2010 این مسابقات , 3 نفر از آن ها با ناشران بزرگی همچون Nintendo و Sony قرارداد بسته اند و بازی های شان تبدیل به عناوین درخور توجهی شده است. مثلا Lazy 8 Studios سال گذشته برنده ی جایزه 100,000 دلاری این مسابقات شد و موفق شد تا یکی از بهترین بازی های iPad را برای این پلتفرم منتشر کند. مدیر این استودیوی جوان و خلاق که Rob Jagnow نام دارد می گوید : ” ما تمام پول جایزه را خرج پروژه های خلاقانه و بلند پروازانه ی خودمان کردیم و حتا ذره ای از آن را هم عیاشی نکردیم! مطمئن باشید تیم ما با این بودجه بازی های غیر قابل توصیفی را ارائه می کند.”

همچنین دکتر Peter raad , مدیر اجرایی این مسابقات می گوید : ” هدف کلی این مسابقات فقط ترویج و پیاده سازی ایده های خلاقانه و جالب نیست. ما می خواهیم بازی هایی داشته باشیم که از دنیای اکشن زده ی بازی های کامپیوتری امروزی به دور باشد و بتواند در کنار زندگی روزانه و خسته کننده مان , یک تفریح و سرگرمی عالی باشد! “

همانطور که گفتیم این مسابقات در مهر ماه سال 1389 در Las Vegas برگزار می شود و با حمایت فروشگاه اینترنتی Gamestop و آکادمی هنر و علوم سلامت , جایزه ای بالغ بر 350,000 دلار را به نفرات برتر تقدیم می کند که 50,000 دلار آن به صورت کمک هزینه درسی است. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این مسابقات می توانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید. همچنین از این لینک می توانید اطلاعاتی درباره شرکت در این مسابقات کسب کنید.

اعضای Lazy 8 Studios که جایزه 100,000 دلاری دوره قبل را دریافت کردند!

0
0

بیشتر بخوانید