اولین پوستر فیلم The Mean One

6 آذر 1401 - 11:06
فیلم The Mean One

فیلم The Mean One اثری اسلشر به شمار می‌رود که بر اساس شخصیت گرینچ ساخته و حالا پوستری برای آن منتشر شده است.

کمپانی Atlas Film Distribution به تازگی اولین پوستر رسمی از فیلم بدجنس (The Mean One) را منتشر کرده است، فیلمی که به صورت غیررسمی، اثری اسلشر بر اساس شخصیت گرینچ به شمار می‌رود.

همانند فیلم وینی د پو: خون و عسل (Winne the Pooh: Blood and Honey) که اثری ترسناک و اسلشر محسوب می‌شود و بر اساس شخصیت محبوب داستان‌های کودکان ساخته شده، فیلم «بدجنس» نیز شخصیت گرینچ از داستان‌های کلاسیک کودکان را به عنوان شخصیتی شرور به نمایش در می‌آورد.

دیوید هاوارد تورنتون (David Howard Thornton) که به تازگی در فیلم ترساننده ۲ (Terrifier 2) نقش‌آفرینی کرده، نقش شخصیت گرینچ را در فیلم «بدجنس» بازی خواهد کرد. پوستر منتشر شده برای این فیلم را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

فیلم The Mean One
فیلم بدجنس The Mean One

خلاصه داستان رسمی منتشر شده برای فیلم اسلشر «بدجنس» بدین شرح است:

فیلم «بدجنس» داستان فردی بدخلق و سبز رنگ در لباس بابانوئل را روایت می‌کند که در بالای کوهستان‌هایی مشرف به شهر نیوویل زندگی می‌کند و از فصل تعطیلات و کریسمس تنفر دارد.

سیندی جوان که بیست قبل پدر و مادرش توسط این فرد بدجنس کشته شده بودند، حالا به این شهر باز می‌گردند و متوجه می‌شود که این شیطان همچنان تشنه به خون است.

دیوید هاوارد تورنتون علاوه بر نقش‌آفرینی در این فیلم، سکان کارگردانی آن را نیز در دست دارد. از جمله دیگر بازیگران این فیلم نیز می‌توان کریستل مارتین (Krystle Martin)، سافینا شانادت (Saphina Chanadet)، چیس مولینز (Chase Mullins)، جان بیگام (John Bigham) و تعدادی دیگر را نام برد.

فیلم «بدجنس» قرار است در تاریخ ۹ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: comingsoon

مرگPeymanUNCLE ARTURDARKSIRENLone Batmitia KaramazovBoogiman

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید