یکی از هواداران بازی God of War 2 را بازسازی کرده است

5 آذر 1401 - 18:27

نسخه‌های اولیه God of War هنوز بازسازی نشده‌اند و طرفداران با خلاقیت‌های خود، سعی می‌کنند این خلاء را پر کنند. God of War 2 اولین امتحان است!

با توجه به اینکه استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) در مورد بازسازی‌های احتمالی صحبت کرده است، به نظر می‌رسد که بازگشت کریتوس به یونان باستان چندان طول نخواهد کشید. با این حال، بازسازی این بازی‌های کلاسیک به لطف فناوری مدرن، باورنکردنی به نظر می‌رسند. کاربر TeaserPlay اخیرا یک کانسپت تریلر با وضوح 4K به اشتراک گذاشت که شکل و شمایل بازسازی God of War 2 روی Unreal Engine 5 را به نمایش می‌گذارد.

زاویه دوربین استفاده‌ شده در تریلر مربوطه، به زاویه دوربین نسخه‌های اخیر سری نزدیک‌ است. جدا از این‌ها، این بازسازی واقعا خوب به‌ نظر می‌رسد. بازسازی God of War 2 روی Unreal Engine 5، رویایی است که امیدواریم به حقیقت بپیوندد. TeaserPlay در متن ویدیو خود نوشته است:

در این ویدیو قصد داریم بازی God of War Remake را تصور کنیم، یک بازی نوستالژیک که اکنون به بازسازی آن روی گرافیک نسل بعدی نیاز داریم. سعی کردیم از تمام قدرت و ویژگی‌های Unreal Engine 5 برای این بازسازی استفاده کنیم.

امیدواریم این ویدیو بتواند انتظارات طرفداران را برای توسعه‌دهندگان روشن کند. موتور Unreal Engine 5 یک انجین قدرتمند است که از آن برای ساخت بسیاری از بازی های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری اکس و اس استفاده می‌شود. کریتوس از زمان سومین نسخه اصلی سری، تغییرات زیادی به خود دیده است، تغییراتی که تا God of War Ragnarok نیز ادامه یافته است.

این بازی یکی از بهترین بازی‌های اکشن و ماجراجویی امسال به حساب می‌آید. بازی God of War Ragnarok دقیقا همان چیزی است که ما به آن امیدوار بودیم. این بازی یک داستان استادانه را با استفاده از رویکردی بهتر ارائه می‌کند و محیط‌های متنوع و شخصیت‌پردازی غنی شخصیت‌ها را به عنوان چاشنی به نمایش می‌گذارد. به عبارت دیگر، عنوانی است که نمی‌توان آن را به سادگی از دست داد.

Amir Ringo77❤GOD OF WAR❤DanteSj17The.Last.Dragonامیر#ONLY_PS5EA GAMER????UNCLE ARTURعلیCOBALTDanialRanjbarzadehChris redfieldPayaCastعمو فیل کبیرABDVDEspressoیوهانmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید