تصویر جدیدی از فیلم Creed III منتشر شد

3 آذر 1401 - 20:00

در تازه‌ترین تصویر منتشر شده از فیلم Creed III شاهد ارتباطی بین دو شخصیت اصلی این دنباله می‌باشیم.

پس از اتمام مجموعه سینمایی پرطرفدار Rocky شاهد ساخت میراث آن تحت عنوان Creed هستیم که حول محور پسر آپلو کرید به نام آدونیس بوده و ماجراجویی‌های وی را برای تبدیل شدن به قهرمانی همچون پدرش به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ای که تاکنون دو فیلم از آن در سینما اکران شده و مورد اسقبال سینماگران قرار گرفته است. با این حال Creed III نخستین فیلم از این مجموعه خواهد بود که از سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) بهره نگرفته است.

این دنباله 5 سال پس از وقایع Creed II جریان خواهد داشت. پس از آن که ادونیس کرید با هنرنمایی مایکل بی. جردن (Michael B. Jordan) موفق می‌شود تا زندگی خود را بهبود بخشیده و موفقیت‌هایی چشمگیری را کسب نماید، با دوست دوران کودکی خود به نام دام اندرسون با هنرنمایی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) مواجه شده و وارد یک رویارویی بسیار خطرناک و مهلک می‌شود. رویارویی دو دوست قدیمی که به مسابقه‌ای پرحاشیه تبدیل شده و می‌تواند زندگی هر یک از آن‌ها را برای همیشه دستخوش تغییر نماید.

برای نخستین‌بار در این مجموعه شاهد حضور مایکل بی. جردن به عنوان کارگردان می‌باشیم. مسئله‌ای که باعث شده تا توجهات به سمت این پروژه جلب شود. در ادامه نیز می‌توانید شاهد تصویر جدیدی باشید که از این دنباله منتشر شده و روی رابطه آندونیس و دام تمرکز دارد.

از دیگر بازیگران این دنباله مورد انتظار سینمای هالیوود می‌توان به نام‌هایی همچون تسا تامپسون (Tessa Thompson)، فیلیسیا رشاد (Phylicia Rashad)، وود هریس (Wood Harris)، فلورین مانتینو (Florian Munteanu) و تونی بلو (Tony Bellew) اشاره کرد.

فیلم Creed III در تاریخ 3 مارس 2023 (12 اسفند) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

DARKSIREN

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید