اطلاعاتی از فصل‌های آینده سریال ۱۸۹۹ منتشر شد

ایلیا عسگری
۳ آذر ۱۴۰۱ - 18:00

سریال ۱۸۹۹ که فصل نخست آن با استقبال خوبی از سمت بینندگان مواجه شده است، برنامه طولانی‌مدتی برای روایت داستانش در نظر گرفته شده است.

خالقان سریال تحسین شده و جذاب Dark یعنی یانتیه فریزه (Jantje Friese) و باران بو اودار (Baran bo Odar) سرانجام فصل نخست مجموعه جدید خود تحت عنوان ۱۸۹۹ را با همکاری کمپانی نتفلیکس در اختیار مخاطبین قرار دادند. مجموعه‌ای که همچون سریال دارک از روایتی مرموز و دلهره‌آور بهره گرفته و بینندگان خود را با چالش‌های متعددی مواجه می‌کند.

پس از موفقیت این سریال و دریافت بازخوردهای مثبت از سوی بینندگان، آینده ۱۸۹۹ در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. با توجه به پایان‌بندی این سریال، طرفداران نگران بودند که آیا شاهد انتشار فصل‌های جدیدی خواهند بود یا خیر! با این حال خوشبختانه به نظر می‌رسد که برنامه بلند مدتی برای این مجموعه جدید نتفلیکس در نظر گرفته شده است.

یانتیه فریزه و باران بو اودار در جریان تازه‌ترین مصاحبه خود درباره آینده سریال ۱۸۹۹ به صحبت پرداخته و فاش کردند که فصل نخست تنها وظیفه داشته تا پایه‌ریزی جهان این فرنچایز جدید را انجام دهد.

فصل نخست وظیفه داشت تا موضوع حجیم این فرنچایز را پایه‌گذاری نماید. همانند اتفاقی که برای سریال Dark به وقوع پیوسته است، برای روایت داستان ۱۸۹۹ نیز ما ساخت ۳ فصل را مد نظر قرار داده‌ایم. اگر نتفلیکس این سریال را برای فصل دوم تایید نماید، ما ایده‌های خود برای بسط این جهان را پیاده خواهیم کرد.

ما از نقطه پایانی این سریال مطلع هستیم. با این حال زمانی که در حال اجرای ایده‌ها می‌باشیم، به نکاتی برخواهیم خورد که برای خود ما نیز تازگی دارد. به همین دلیل نیز برای اضافه کردن نکات و ایده‌های جدید به سریال ۱۸۹۹ کاملاً آماده بوده و آن‌ها را لحاظ خواهیم کرد.

یانتیه فریزه و باران بو اودار در گذشته نیز روایتی چندشاخه و بسیار هیجان‌انگیز را برای سریال Dark به کار گرفته بودند. تجربه آن‌ها در ساخت چنین مجموعه پیچیده‌ای باعث شده تا با دستی پر به سراغ ۱۸۹۹ بیایند. مسئله‌ای که باعث افزایش انتظارات طرفداران شده و باید دید که آیا نتفلیکس می‌تواند برنامه‌های آن‌ها برای ساخت ۳ فصل را پشتیبانی نماید یا خیر.

منبع:کولایدر

KhafiDARKSIRENBehzaadAhmad_bkDeadSpaceA.k_Rock

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید